Archiwum - sierpnia 2014

malarstwo Komentarze (0)
21. sierpnia 2014 20:06:00
linkologia.pl spis.pl

Malowałam już od dzieciństwa, ale to były takie tam gryzmoły. Teraz moje prace są przemyślane. Jestem typem malarza, który maluje dla ludzi a nie dla siebie. Dlatego moje prace wędrują do znajomych i rodziny. Jak mi się uda to kolejnym razem wkleję zdjęcie którejś z moich prac.

julka18 : : rysunki

poezja Komentarze (0)
21. sierpnia 2014 19:22:00
linkologia.pl spis.pl

Do pisania poezji zachęciła mnie moja pani wychowawczyni Ela ze szkoły specjalnej w Warszawie. Zgłosila mnie na konkurs, w którym mialam dwie drogi do wyboru: albo napisać dwa opowiadania o tematyce przyrodniczo- ekologicznej, albo pięć wierszy o tej samej tematyce. Wybralam trudniejszą drogę, czyli wiersze. Nie wiedziałam, czy sprostam temu wyzwaniu, ale na szczęście się udało. Dostałam dyplom za udział i to byly początki mojej pasji pisania wierszy.

julka18 : : wiersze opowiadania

AUTOBIOGRAFIA Komentarze (1)
18. sierpnia 2014 15:54:00
linkologia.pl spis.pl

Mam na imię Julita, mam 27 lat. Jestem chora na dziecięce porażenie mózgowe 4-kończynowe, ale mówię i to dużo… Ponadto lubię rozmawiać z ludźmi i poznawać nowych ludzi. Jestem szczera, otwarta i uśmiechnięta. Lubię śmiać się do łez. Lubię słuchać muzyki disco, reggae, relaksacyjnej i sakralnej. Piszę wiersze.

julka18 : : o mnie