Archiwum - stycznia 2015

linkologia.pl spis.pl

A TERAZ PRAGNĘ SIĘ POCHWALIĆ MOIM MAŁYM SUKCESEM PSYCHOLOGICZNYM, KTÓRYM JEST NAKŁONIENIE NASZEJ KOLEŻANKI GABRYSI DO TEGO, ŻEBY SIĘ OTWORZYŁA NA GRUPĘ I ZACZĘŁA ROZMAWIAĆ. BYŁO TO BARDZO TRUDNE DLA GABRYSI PONIEWAŻ ONA MA WIELKI PROBLEM Z OTWARTOŚCIĄ NA INNYCH LUDZI, ALE CIESZĘ SIĘ, ŻE MOIM CIERPLIWYM PODEJŚCIEM I MIŁOŚCIĄ , KTÓRĄ OD NAS JAKO KOLEŻANEK OTRZYMAŁA UDAŁO NAM SIĘ SPOWODOWAĆ, ŻE JUŻ SIĘ NAS NIE BOI, MÓWI NAM O WSZYSTKIM, NAWET JEŚLI MY NIE ZACZYNAMY TEMATU, TO ONA ZACZYNA ROZMOWĘ I NIE CHWALĄC SIĘ JEST TO JUŻ MÓJ PIERWSZY SKROMNY SUKCES W REALIZACJI MOJEGO POWOŁANIA DO PSYCHOLOGII. BARDZO BYM CHCIAŁA, ŻEBY ATMOSFERA SZCZEROŚCI I OTWARTOŚCI, KTÓRĄ JAKIMŚ CUDEM Z GÓRY UDAŁO MI SIĘ WPROWADZIĆ, NIE TYLKO W MOJEJ GRUPIE,ALE NA CAŁYCH WARSZTATACH TRWAŁA DŁUŻEJ I POZOSTAŁA NA ZAWSZE. BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU ZE MNĄ NA MOIM BLOGU, BO BARDZO BRAKUJE MI WASZYCH OPINII I KOMENTARZY. JULKA

julka18 : :

ANIA Komentarze (0)
15. stycznia 2015 21:13:00
linkologia.pl spis.pl

MAM W GRUPIE KOLEŻANKĘ ANIĘ, KTÓRA DZISIAJ ZOSTAŁA TOTALNIE ZASKOCZONA PRZEZ PANIĄ KIEROWNIK WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ, KTÓRA PRZYZNAŁA ANI NAGRODĘ ZA 100% OBECNOŚĆ W PRACY. DOSTAŁA TEŻ DRUGA NAGRODĘ ZA PEŁEN UDZIAŁ W ZAJĘCIACH WYCHOWANIA FIZYCZNEGO. TO BYŁA JUŻ DLA ANI PEŁNIA SZCZĘŚCI BO NAPRAWDĘ SIĘ NIE SPODZIEWAŁA. ALE MOIM SKROMNYM ZDANIEM JAKO KOLEŻANKI TO ONA NA TO ZASŁUGUJE I CIESZĘ SIĘ Z TEGO. CHCIAŁABYM ŻEBY NASZA DOBRA RELACJA W KTÓREJ TERAZ JESTEŚMY UTRZYMYWAŁA SIĘ DALEJ I MAM NADZIEJE, ŻE TAK BĘDZIE.

julka18 : :

tulipany Komentarze (0)
15. stycznia 2015 20:05:00
linkologia.pl spis.pl

tą pracę malowałam przez pierwsze 3 dni tego tygodnia. jestem z niej bardzo dumna bo jak to w malarstwie czasami bywa podkradłam pomysł koleżance i go odzworowałam. co prawda sama przyznaje że nie mają one typowego kształtu tulipanów ale trudno, może kiedyś dojdę do perfekcji w malarstwie. miło mi bedzie przeczytać wasze opinie na moim blogu. zapraszam do komentarzy

julka18 : :

MOJE DWIE KOLEŻANKI Komentarze (0)
08. stycznia 2015 21:13:00
linkologia.pl spis.pl

MOJA KOLEŻANKA AGNIESZKA PRZYPROWADZIŁA MI DWIE SWOJE KOLEŻANKI BOŻENKĘ I KASIĘ, Z KTÓRYCH JEDNAK CHCĘ OPISAĆ KASIE BO WYDAJE MI SIĘ, ŻE MA WYJĄTKOWY CHARAKTER. WIĘC ZJAWIŁA SIĘ W TOWARZYSTWIE SWOICH KOLEŻANEK I OD RAZU ZACZĘŁY MI MALOWAĆ PAZNOKCIE I OCZY. WYSZŁO IM TO SUPER. KASIA JEST BARDZO OTWARTA OSOBĄ. SZCZERĄ DO BÓLU, WESOŁĄ, UŚMIECHNIĘTĄ I BARDZO ENERGICZNĄ. NA OPŁATKU POZNAŁAM JĄ JESZCZE OD STRONY WRAŻLIWOŚCI NA INNYCH LUDZI I OPIEKUŃCZOŚCI. MYŚLĘ, ŻE TA ZNAJOMOŚĆ NIEDŁUGO PRZERODZI SIĘ W PRAWDZIWA PRZYJAŹŃ, NIE UKRYWAM, ŻE CZEKAM NA TEN MOMENT BO KASIA JEST WARTA TEGO ABY STAĆ SIĘ MOJĄ KOLEJNĄ PRZYSZYWANA SIOSTRĄ. BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE JA MAM.

MOJA KOLEJNA KOLEŻANKA MA NA IMIĘ MAGDA I KIEDYŚ BYŁA MOJA NAJLEPSZĄ WOLONTARIUSZKĄ. NIESTETY PO JEJ WYJŚCIU ZA MĄŻ KONTAKT SIĘ URWAŁ AŻ TU NAGLE DZISIAJ KOLEJNY CUD, MAGDA ODNALAZŁA MÓJ NUMER I SIĘ DO MNIE ODEZWAŁA, TERAZ JUŻ JEJ NIE POZWOLĘ ŻEBY O MNIE ZAPOMNIAŁA I MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIEMY DLA SIEBIE DALEJ JAK SIOSTRY. CIESZĘ SIĘ, ŻE MAGDA SIĘ ODEZWAŁA. ŻYCZĘ MIŁEJ LEKTURY I TERAZ BĘDĘ STARAŁA SIĘ W MIARĘ REGULARNIE UMIESZCZAĆ WPISY CHOCIAŻ NIE ROBIĘ TEGO SAMA. KOLEJNY WPIS W NIEDZIELĘ PO ZABAWIE CHOINKOWEJ.

julka18 : :

WYJĄTKOWY OPŁATEK Komentarze (0)
08. stycznia 2015 20:58:00
linkologia.pl spis.pl

ODBYŁ SIĘ ON W SOBOTĘ 3 STYCZNIA A DLATEGO BYŁ WYJĄTKOWY PONIEWAŻ JAK TYLKO WESZŁAM NA SALĘ GIMNASTYCZNĄ W SZKOLE W JABŁONNIE TO PRZYGARNĘŁA MNIE DO SIEBIE MOJA NOWOPOZNANA KOLEŻANKA KASIA I SPĘDZIŁAM RAZEM Z NIĄ I WSZYSTKIMI INNYMI OPŁATEK. BYŁY OCZYWIŚCI CIASTA , OWOCE, NAPOJE I WSPÓLNE ŚPIEWANIE KOLĘD. JA TAK GŁOŚNO ŚPIEWAŁAM KOLĘDY, ŻE MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE SIĘ DARŁAM. WRÓCILIŚMY DO DOMU PO 11. TEN OPŁATEK ZAPAMIĘTAM NA BARDZO DŁUGO.

julka18 : :