Archiwum - lutego 2015

SIOSTRZYCZKI Komentarze (0)
20. lutego 2015 13:08:00
linkologia.pl spis.pl

Z KINGĄ POZNAŁYŚMY SIĘ 16 STYCZNIA 2013 R. PRZYBYŁA DO MNIE Z URZĘDU, JEDNAK SZYBKO STAŁYŚMY SIĘ SOBIE BARDZO BLISKIE I MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE WIEMY O SOBIE PRAWIE WSZYSTKO. MIŁOŚĆ MIĘDZY NAMI ZAPOCZĄTKOWAŁA ŁAŃCUSZEK KOLEJNYCH ZNAJOMOŚCI, KTÓRE NADZWYCZAJ SZYBKO STAŁY SIĘ WIĘZAMI SIOSTRZANEJ I BRATERSKIEJ MIŁOŚCI. SPOWODOWAŁY ONE BARDZO POZYTYWNE ZMIANY W MOIM ŻYCIU. PIERWSZĄ ZMIANĄ BYŁO TO, ŻE DUŻO CZĘŚCIEJ ZACZĘŁAM WYCHODZIĆ Z DOMU NA RÓŻNE ZABAWY CZY WYJŚCIA INTEGRACYJNE, ALE TEŻ ZWYCZAJNE WYPADY DO KINA CZY NA ZAKUPY. PODCZAS TYCH NASZYCH WSPÓLNYCH WYJŚĆ CZUJĘ SIĘ TAK JAKBY KTOŚ PODAROWAŁ MI SKRZYDŁA, DZIĘKI KTÓRYM MOGĘ CHOCIAŻ NA CHWILĘ ZAPOMNIEĆ O MOJEJ CHOROBIE I NIE CZUJĘ WTEDY, ŻE JESTEM DLA KOGOŚ CIĘŻAREM. WRĘCZ ODWROTNIE, ROZPIERA MNIE WTEDY TAKA POZYTYWNA ENERGIA, KTÓRA UDZIELA SIĘ TEŻ MOIM UKOCHANEMU RODZEŃSTWU I INNYM LUDZIOM. PATRZĄ ONI NA NASZĄ MIŁOŚĆ, KTÓRA JEST SZCZERA I PRAWDZIWA. JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA, ŻE ICH MAM...

a teraz Kinga....

Odkąd znamy się z Julką moje życie również trochę się zmieniło, patrzę na różne sprawy z innej perspektywy. Zaczęłam dostrzegać wiele problemów dnia codziennego z jakimi spotykają się osoby niepełnosprawne, na które wcześniej nie zwracałam uwagi. Myśląc o wielu trudnościach mogą one wydawać się przykre, ale patrząc na Julkę i jej zawsze uśmiechniętą buzię, ma się wrażenie, że jej to wcale nie dotyczy. Julita wręcz zaraża swoim optymizmem. Najbardziej lubię w niej to, że potrafi cieszyć się prawdziwie i szczerze z rzeczy, które innym mogłyby wydawać się błahe jak np. spotkanie kogoś czy wyjście gdzieś a nawet zwykła rozmowa. Cieszę się, że los skrzyżował nasze drogi. Myślę, że nasza przyjaźń zarówno mi jak i Julce przynosi radość i wzajemnie czerpiemy z niej wiele dobrego.

julka18 : :

ZABAWA OSTATKOWA NA WTZ Komentarze (0)
20. lutego 2015 12:47:00
linkologia.pl spis.pl

BYŁA TO ZABAWA DLA CHĘTNYCH. JA POSZŁAM OBSERWOWAĆ, JAK SIĘ BAWIĄ INNI, JAKA JEST INTEGRACJA GRUPY, CZEGO GRUPIE NAJBARDZIEJ BRAKUJE ORAZ JAK SIĘ MIĘDZY SOBĄ KOMUNIKUJĄ CZŁONKOWIE GRUPY. MOJE WNIOSKI SĄ TAKIE, ŻE BRAKUJE NAM JEDNAK BARDZO KOGOŚ, KTO BY NAS UCZYŁ MUZYKI, NAWET CHARYTATYWNIE. GRUPA JEST BARDZO ROZŚPIEWANA ACZKOLWIEK BARDZO CZĘSTO JEST TAK, ŻE ŚPIEWAJĄCY  ZAPOMINAJĄ SŁÓW I TE ŚPIEW SIĘ KOŃCZY. POTRZEBUJEMY OSOBY, KTÓRA BY TAKIE ZABAWY ZE ŚPIEWANIEM  POPROWADZIŁA. WIĘKSZOŚĆ OSÓB JEDNAK TAŃCZYŁA I BYŁO BARDZO FAJNIE.

julka18 : :

RYSUNEK WIOSENNY Komentarze (0)
19. lutego 2015 21:04:00
linkologia.pl spis.pl

TĄ PRACĘ MALOWAŁAM Z KOLEŻANKĄ, KTÓRA UCZĘSZCZA DO LICUM PLASTYCZNEGO. PODOBA MI SIĘ TA PRACA BO ZUZIA POKAZAŁA MI JAK ŁĄCZYĆ RÓŻNE TECHNIKI W MALOWANIU. KTOŚ KTO JEST BARDZIEJ UWAŻNY ZWRÓCI UWAGĘ WŁAŚNIE NA TO POŁĄCZENIE TECHNIK. DZIĘKUJE ZA KOMENTARZE I PROSZE O KOLEJNE. JULA

julka18 : :

MAKI Komentarze (0)
19. lutego 2015 20:45:00
linkologia.pl spis.pl

MOJĄ NAJNOWSZĄ PRACĄ NA WARSZTATACH SĄ  MAKI, MALOWANE NA PLEKSIE. JEST ONA O TYLE WYJĄTKOWA DLA MNIE, ŻE KOLOR MAKÓW JEST BARDZO NIETYPOWY, BO JEDEN MAK JEST CZERWONY A DRUGI BORDOWY.   ZAZWYCZAJ MAKI SĄ CZERWONE, DLATEGO TAK MNIE TO ZASKOCZYŁO W TEJ PRACY. NATOMIAST JEJ WYKONANIE ZAJĘŁO MI TRZY DNI, PONIEWAŻ BAŁYŚMY SIĘ, ŻE FARBA AKRYLOWA ODPRYŚNIE OD SZKLA , CO OKAZAŁO SIĘ NIEPRAWDĄ.  MYŚLĘ, ŻE FARBA NIE MA ZAMIARU ODPAŚĆ OD KWIATÓW, CHOCIAŻ CAŁY CZAS SIĘ BOJĘ, ŻE DO KIERMASZU JESZCZE MOŻE SIĘ POSYPAĆ. SĄDZĘ JEDNAK, ŻE PONIEWAŻ PANI RÓŻA UTWARDZIŁA PRACĘ SPECJALNYM SPRAYEM DO FARB, TO JUŻ RACZEJ NIC SIĘ NIE POWINNO WYDARZYĆ. MAM NADZIEJĘ, ŻE OSOBA DLA KTÓREJ MALOWAŁAM TĘ PRACĘ KUPI JĄ I POWIESI U SIEBIE W POKOJU NAD ŁÓŻKIEM. W PONIEDZIAŁEK POSTARAM SIĘ, ŻEBY KTÓRAŚ KOLEŻANKA ZROBIŁA  ZDJĘCIE TYCH MAKÓW. WTEDY DOKLEJĘ JE DO TEJ NOTATKI.

julka18 : :

jajko wielkanocne Komentarze (0)
15. lutego 2015 13:42:00
linkologia.pl spis.pl

TO JAJKO MALOWAŁAM 3 DNI. BARDZO MI SIĘ PODOBA BO JEST NA RÓŻOWYM TLE A TAKIE TŁO JEST MOIM ULUBIONYM. PRACA JEST MALOWANA KREDKAMI.

julka18 : :