Archiwum - marca 2015

KARTA DLA OLI I JURKA Komentarze (0)
26. marca 2015 18:58:00
linkologia.pl spis.pl

TĘ KARTĘ MALOWAŁAM OD RAZU Z PRZEZNACZENIEM DLA MOICH WOLONTARIUSZY: OLI I JURKA, KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W TO, ŻEBY MI POMÓC ROZWINĄĆ TALENT PLASTYCZNY. JAK WSZYSTKO DOBRZE PÓJDZIE, TO PRZY NIEWIELKIEJ POMOCY ALDONY, TO SIĘ UDA.

PROSZĘ O KOMENTARZE MOJEJ DRUGIEJ KARTY WIELKANOCNEJ

julka18 : :

linkologia.pl spis.pl

DZISIAJ PRZYSZŁA DO MNIE JUŻ TRZECIA KANDYDATKA NA NAUCZYCIELKĘ PLASTYKI, ALE PIERWSZA, KTÓRA COKOLWIEK NA PIERWSZYM SPOTKANIU ZE MNĄ ZROBIŁA.. BYŁ TO NAJZWYKLEJSZY KUCHENNY SŁOIK A MY GO PRZEOBRAZIŁYŚMY W MAŁY WAZON NA KWIATY, MALUJĄC GO FARBĄ WITRAŻOWĄ DO SZKŁA. MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE CZEKAŁAM NA TAKĄ OSOBĘ BARDZO DŁUGO, PONIEWAŻ BARDZO LUBIĘ OSOBY OTWARTE, SZCZERE, A ALDONA TAKA JEST. MYŚLĘ, ŻE ZE SPOTKANIA NA SPOTKANIE BĘDĘ POZNAWAŁA CORAZ NOWSZE TECHNIKI W MALARSTWIE. A NA PEWNO MOJA WYOBRAŹNIA ARTYSTYCZNA SIĘ UAKTYWNIŁA DZISIAJ I NIE POZWOLĘ JEJ TERAZ ZASNĄĆ. O NIE! BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE ALDONA OTWARCIE MI POWIEDZIAŁA PRZY JURKU, ŻE MNIE NIE ZOSTAWI. I POWIEDZIAŁA TO TAK SZCZERZE, ŻE CIĘŻKO W TO NIE UWIERZYĆ. WIĘC TEN DZIEŃ MOGĘ ZALICZYĆ, JAKO KOLEJNY SZCZĘŚLIWY DZIEŃ W MOIM ŻYCIU.

julka18 : :

ŁUT SZCZĘŚCIA Komentarze (0)
19. marca 2015 19:39:00
linkologia.pl spis.pl

15 LUTEGO POZNAŁAM MOJEGO NOWEGO WOLONTARIUSZA JURKA, KTÓRY OD RAZU PRZYWIÓZŁ ZE SOBĄ ZUZIĘ, Z KTÓRĄ NAMALOWAŁYŚMY PRACĘ WIOSENNĄ. NIESTETY ZUZIA PRZEZ SWOJE OBOWIĄZKI W SZKOLE NIE MOGŁA MI DALEJ POMAGAĆ I CAŁY CZAS CZEKAMY NA OSOBĘ, KTÓRA MNIE POPROWADZI W MALARSTWIE. MYŚLĘ, ŻE DO TEGO NIE TYLKO POTRZEBNA JEST OSOBA, KTÓRA MNIE POPROWADZI ALE RÓWNIEŻ DUŻO WIĘCEJ WYSIŁKU Z MOJEJ STRONY. PRZEDE WSZYSTKIM REHABILITACJA DŁONI NO I DOBRY WZROK, ŻEBYM WIDZIAŁA CO MALUJĘ. WIEM, ŻE TO BĘDZIE TRUDNA DROGA PRZEDE MNĄ, ALE DLA MALARSTWA ZROBIĘ WSZYSTKO, BO TO JEST MOJE DRUGIE ŻYCIE. JUREK JEST CZŁOWIEKIEM, KTÓRY ROZUMIE MOJĄ PASJĘ I MYŚLĘ, ŻE BARDZO CHCE MI POMÓC, ŻEBYM POSZŁA W TYM KIERUNKU. BARDZO MU ZA TO ZAANGAŻOWANIE I POMOC DZIĘKUJĘ. JUREK MA RÓWNIEŻ WSPANIAŁĄ ŻONĘ OLĘ, KTÓRA JEST MIŁĄ, CIEPŁĄ I SERDECZNĄ OSOBĄ ORAZ SIOSTRĘ LILĘ, KTÓRA TAK SAMO JAK JA MALUJE KWIATY. JUREK I OLA MAJĄ MAŁY ZWIERZYNIEC – DWA PSY TOLĘ I PĘDZELKA ORAZ KOTKA O IMIENIU PICEK. TAK SOBIE MYŚLĘ, ŻE TO BĘDZIE PRZYJAŹŃ NA DŁUGIE DŁUGIE LATA. DZISIAJ RANO ODEZWAŁ SIĘ DO MNIE SYN JURKA MAREK I ŻYCZYŁ MI DUŻO SUKCESÓW ARTYSTYCZNYCH. MAM NADZIEJĘ, ŻE SIĘ TO KIEDYŚ SPEŁNI. BARDZO BYM CHCIAŁA, ŻEBYŚMY SIĘ Z MARKIEM ZAPRZYJAŹNILI KIEDYŚ, BO CZUJĘ WEWNĘTRZNIE, ŻE MAREK I JEGO DZIEWCZYNA MAGDA TO SĄ DWIE KOLEJNE OSOBY, KTÓRE ROZUMIEJĄ MOJĄ PASJĘ I BĘDĄ MNIE WSPIERAŁY NA TEJ DRODZE. JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA, ŻE ICH MAM.

julka18 : :

KIERMASZ Komentarze (0)
19. marca 2015 18:52:00
linkologia.pl spis.pl

BYŁ TO CZWARTY KIERMASZ NASZYCH PRAC, NA KTÓRYM BYŁY RÓŻNE PRACE WYKONANE PRZEZ NASZYCH UCZESTNIKÓW, GŁÓWNIE BYŁY TO PRACE MALOWANE NA SZKLE I NA PŁÓTNIE. BYŁY TRZY GRUPY (NASZA GRUPA CZYLI PIELĘGNACJA ROŚLIN, KRAWIECTWO I PLASTYCZNA), KTÓRE BRAŁY UDZIAŁ W PRZYGOTOWANIU KIERMASZU, BO ROBIŁY PRACE NA SPRZEDAŻ A INNE GRUPY JE WSPIERAŁY. W SUMIE MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE BYŁO WIĘCEJ OSÓB NIŻ W ZESZŁYM ROKU, TAK ŻE NIE BYŁO NAWET GDZIE STANĄĆ. KIERMASZ BYŁ BARDZO UDANY I WSZYSCY SIĘ CIESZYMY Z TEGO.

julka18 : :

ZDJĘCIA MAKÓW Komentarze (0)
12. marca 2015 20:07:00
linkologia.pl spis.pl

TA PRACA BYŁA WYKONANA NA SZKLE FARBĄ AKRYLOWĄ.TO BYŁ TOTALNY EKSPERYMENT, BO OBIE Z PANIĄ RÓŻĄ BAŁYŚMY SIĘ, ŻE FARBA ODPADNIE, PONIEWAŻ JEST PRZEZNACZONA DO INNEGO TYPU MATERIAŁÓW. NA SZCZĘŚCIE SIĘ TRZYMA I TO MNIE BARDZO CIESZY. PROSZĘ O KOMENTARZE BO W TĘ PRACĘ WŁOŻYŁAM CAŁE SWOJE SERCE I DUŻO NERWÓW. BAŁAM SIĘ, ŻE BĘDĘ MUSIAŁĄ JĄ JESZCZE RAZ MALOWAĆ. TERAZ MOGĘ ODETCHNĄĆ Z ULGĄ. MAM NADZIEJĘ, ŻE OSOBA DLA KTÓREJ JĄ MALOWAŁAM KUPI JĄ I POWIESI U SIEBIE W POKOJU.

julka18 : :