Archiwum - stycznia 2016

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA BABCI Komentarze (0)
21. stycznia 2016 19:57:00
linkologia.pl spis.pl

ŻYCZĘ WSZYSTKIM BABCIOM PRZEDE WSZYSTKIM POCIECHY Z WNUCZĄT, SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ I WIELE UŚMIECHU. JULA

julka18 : :

NASTĘPNY ETAP DNIA Komentarze (0)
14. stycznia 2016 20:04:00
linkologia.pl spis.pl

JAK WYSZLIŚMY Z ZABAWY POJECHALIŚMY DO MCDONALDA WZIĄĆ SOBIE DWIE PORCJE FRYTEK I PO KANAPCE. POTEM WRÓCILIŚMY DO DOMU, GDZIE W LODÓWCE CHŁODZIŁ SIĘ SZAMPAN, KTÓRYM ŚWIĘTOWALIŚMY KILKA OKAZJI POD RZĄD MOŻNA POWIEDZIEĆ. 3 LISTOPADA MINĘŁO 2 LATA ODKĄD ZNAM MICHAŁA, 29 GRUDNIA MINĘŁO PÓŁ ROKU ODKĄD WIOLKA PRZYCHODZI, PÓŁTORA ROKU MINĘŁO ODKĄD PROWADZĘ MOJEGO BLOGA ORAZ TRZY LATA ODKĄD POZNAŁAM MOJĄ NAJUKOCHAŃSZĄ SIOSTRĘ KINGĘ. KIEDY TAK SOBIE ANALIZUJĘ TE WSZYSTKIE ZNAJOMOŚCI TO AŻ TRUDNO MI SOBIE WYOBRAZIĆ CO BYM ZROBIŁA, GDYBY ONE Z JAKICHŚ POWODÓW MUSIAŁYBY BYĆ PRZERWANE. CHYBA BYM TEGO NIE WYTRZYMAŁA I PŁAKAŁA PRZEZ PÓŁ ROKU, BO JUŻ TYLE PRZYJAŹNI UTRACIŁAM, ŻE BYŁOBY TO BARDZO TRUDNE DLA MNIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE TO SIĘ NIGDY NIE STANIE. NAWET JEŚLI NASZE DROGI SIĘ JAKOŚ ROZEJDĄ TO I TAK MAM NADZIEJĘ NA KONTAKT CHOCIAŻBY PRZEZ EMAILE I SMSY ORAZ TELEFONICZNIE. BARDZO KOCHAM MOJĄ TRÓJKĘ I BARDZO IM DZIĘKUJĘ ZA TO ŻE SĄ ZE MNĄ KIEDY TYLKO MOGĄ. JULA.

julka18 : :

linkologia.pl spis.pl

W TYM ROKU NASZA ZABAWA BYŁA PRZEPLATANA RÓŻNYMI RZECZAMI. NAJPIERW BYŁO TROCHĘ TAŃCÓW NA PARKIECIE, PÓŹNIEJ BYŁ KUBEK KAWY I PĄCZEK, KTÓRY ZJADŁYŚMY NA PÓŁ, NO I DALSZA ZABAWA PODCZAS KTÓREJ KOLEJNY RAZ ZOSTAŁAM BARDZO MILE ZASKOCZONA PRZEZ MOJE PRZYBRANE RODZEŃSTWO MUZYCZNĄ DEDYKACJĄ – BYŁ TO UTWÓR „SKRZYDLATE RĘCE” GRUPY ENEJ, CO BYŁO DLA MNIE TAK OGROMNYM WZRUSZENIEM, ŻE AŻ ŁZY MI SIĘ ZAKRĘCIŁY. JAKIŚ CZAS PÓŹNIEJ JA IM SIĘ ODWDZIĘCZYŁAM PIOSENKĄ GRUPY KANCELARIA PT. „ZABIORĘ CIĘ WŁAŚNIE TAM”. TO UTWÓR PRZY KTÓRYM MOŻNA BYŁO SIĘ POPRZYTULAĆ. JAK TAK PATRZYŁAM NA MOJE PRZYBRANE RODZEŃSTWO TO OGARNĘŁO MNIE TAK WIELKIE WZRUSZENIE I SZCZĘŚCIE, ŻE ICH MAM, ŻE GDYBY NIE OBECNOŚĆ MARYSI ZA MNĄ TO CHYBA BYM SIĘ POPŁAKAŁA. W TYM ROKU BYŁO MNIEJ OSÓB NIŻ W POPRZEDNIM, ALE BYŁA PRZYJEMNA MUZYKA, MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE DJ NAUCZYŁ SIĘ PUSZCZAĆ MUZYKĘ, KTÓRĄ LUBIMY NA CO DZIEŃ. NA ZABAWIE BYŁ TEŻ STÓŁ Z CIASTECZKAMI I NAPOJAMI. MARYSIA ROBIŁA ZDJĘCIA KOMU TYLKO POPADŁO. WYDAJE MI SIĘ, ŻE PROWADZI KRONIKĘ NASZEGO KOŁA, DLATEGO TAK WSZYSTKICH UWIECZNIAŁA, ALBO TAK Z PRZYZWYCZAJENIA I HOBBY, KTÓRYM JEST ROBIENIE ZDJĘĆ. BARDZO ZASKOCZYŁO MNIE TO JAK MOJA KOLEŻANKA MAGDA ZE SZKOŁY PODESZŁA DO KINGI ŻEBY SIĘ DO NIEJ PRZYTULIĆ, CHOCIAŻ WIDZI JĄ RAZ NA ROK. TO WYGLĄDAŁO TAK MIŁO, ŻE JA WIDZĘ GŁĘBSZY SENS W TYM, ŻE ZABIERAM MOJE PRZYBRANE RODZEŃSTWO NA TAKIE IMPREZY A KONKRETNIE SENS JEST TAKI, ŻE JAK KTOŚ NOWY SIĘ POJAWIA W ŚRODOWISKU TO JEST SZANSA I MOŻLIWOŚĆ NAWIĄZANIA RELACJI PRZYJACIELSKICH JAK RÓWNIEŻ WZAJEMNEGO POZNANIA SIĘ. NIERAZ MOŻE TO BYĆ DLA OSÓB SPRAWNYCH ZASKOCZENIEM JAK OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE, KTÓRE WIDZĄ ICH RAZ NA ROK POTRAFIĄ ZAPAMIĘTAĆ TWARZE I IMIONA. MYŚLĘ, ŻE BARDZO WAŻNE JEST TO ŻEBY NA TAKICH IMPREZACH CO ROKU POJAWIAŁ SIĘ KTOŚ NOWY, KOGO NIE ZNAJĄ. ALE TEN KTOŚ MUSI NIE MIEĆ BARIERY LĘKU PRZED OBCOWANIEM Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI, ALBO MUSI BYĆ TAK ODWAŻNY JAK MOJA OPIEKUNKA Z KOLONII LUIZA. TUTAJ SPRAWDZA SIĘ ZDANIE, KTÓRE USŁYSZAŁAM OD JEDNEGO Z RODZICÓW DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH, KTÓRE POWIEDZIAŁ DO MARIUSZA I MIAŁO TO MIEJSCE PODCZAS INTEGRACYJNEGO OGNISKA W SKIERDACH, ŻE MY NIE POTRAFIMY UDAWAĆ SWOICH UCZUĆ, ANI TEGO CO CZUJEMY DO DRUGIEJ OSOBY, JESTEŚMY WYJĄTKOWO SZCZERZY. CIESZYMY SIĘ JAK TA OSOBA KTÓREJ PRZEKAZUJEMY ZNAK W JAKIŚ SPOSÓB ODWZAJEMNIA NASZE UCZUCIA. MNIE UCZY TAKIEGO TRAKTOWANIA OSÓB I OKAZYWANIA IM SZCZERYCH UCZUĆ NASZA KOLEŻANKA NA WARSZTATACH – KASIA, KTÓRA JAK TYLKO WEJDZIE DO PRACOWNI, I MA DOBRY HUMOR, TO SIĘ PRZYTULA DO KAŻDEGO KOGO MA NA SWOJEJ DRODZE. NAWET NASZA PANI RÓŻA, KTÓRA NIE LUBI SIĘ ZA BARDZO PRZYTULAĆ JEST DO TEGO ODRUCHU PRZEKONYWANA I TO NAWET KILKA RAZY DZIENNIE. JA OBSERWUJĘ I UCZĘ SIĘ TEGO A PÓŹNIEJ PRZEKAZUJĘ DALEJ GOSI I NIE TYLKO. MAM NADZIEJĘ, ŻE W PRZYSZŁYM ROKU UDA MI SIĘ NAMÓWIĆ DO UCZESTNICTWA W ZABAWIE CO NAJMNIEJ 3 OSOBY WIĘCEJ, A MAM NA MYŚLI WIOLĘ ORAZ MARIUSZA Z AGNIESZKĄ. NA TYM KOŃCZĘ NOTATKĘ O ZABAWIE.

julka18 : :

SEBASTIAN Komentarze (0)
07. stycznia 2016 19:20:00
linkologia.pl spis.pl

SEBASTIANA POZNAŁAM W UBIEGŁYM ROKU, KIEDY ZDECYDOWAŁAM SIĘ WRÓCIĆ DO RUCHU ŚWIATŁO – ŻYCIE. OBJĄŁ ON U NAS W RUCHU FUNKCJĘ ANIMATORA I ZGODZIŁ SIĘ MNIE ODPROWADZAĆ PO NASZYCH FORMACYJNYCH SPOTKANIACH DO DOMU. WCZORAJ POWIEDZIAŁ MI TAKIE WYJĄTKOWE SŁOWA, ŻE GDYBY NIE OBECNOŚĆ INNYCH UCZESTNIKÓW TO BYM SIĘ POPŁAKAŁA A BYŁY ONE NASTĘPUJĄCE: ŻE JESTEM BARDZO MĄDRĄ DZIEWCZYNĄ, INTELIGENTNĄ, UMIEJĄCA SŁUCHAĆ INNYCH I DAWAĆ IM DOBRE RADY. POWIEDZIAŁ, ŻE MOJE SŁOWA SĄ CZĘSTO DLA NIEGO WSPARCIEM I ŻE BARDZO SIĘ CIESZY, ŻE JEST MOIM PRZYJACIELEM, DO TEGO STOPNIA, ŻE POPROSIŁ MNIE ŻEBYŚMY ZAWSZE ŻE SOBĄ TAK SZCZERZE I OTWARCIE ROZMAWIALI, O MNIE BARDZO ZASKOCZYŁO A JEDNOCZEŚNIE UJĘŁO, BO SZUKAŁAM PRZYJACIELA MĘŻCZYZNY, BO JAKOŚ MNIE OTACZAJĄ SAME KOBIETY A W SUMIE MAM TYLKO JEDNEGO BRATA, Z KTÓRYM MAM STAŁY KONTAKT, WIĘC BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE MAM KOLEJNEGO MĘŻCZYZNĘ, KTÓREMU BĘDĘ MOGŁA SIĘ WYGADAĆ A JEDNOCZEŚNIE WYPŁAKAĆ WIĘC BARDZO MU ZA TO DZIĘKUJĘ I BARDZO GO KOCHAM. TRAKTUJĘ GO JAK BRATA, ON O TYM WIE I CIESZY SIĘ Z TEGO. POWIEDZIAŁAM MU, ZE NASZA ZNAJOMOŚĆ I MIŁOŚĆ SIOSTRY DO BRATA JEST BARDZO SZCZEGÓLNA I WYJĄTKOWA. ZAPEWNIŁAM GO, ŻE ZAWSZE BĘDZIE MÓGŁ NA MNIE LICZYĆ TAK JAK JA MOGĘ LICZYĆ NA NIEGO. BARDZO GO KOCHAM. JULA

julka18 : :

KAMILA Komentarze (0)
07. stycznia 2016 19:05:00
linkologia.pl spis.pl

KAMILĘ POZNAŁAM W LIPCU 2015R. PAMIĘTAM, ŻE TO BYŁ PIĄTEK, PRZEDOSTATNI DZIEŃ KOLONII. ZAPAMIĘTAŁAM GO DLATEGO, ŻE MOJE WSPANIAŁE KOLEŻANKI POSTANOWIŁY WYRĘCZYĆ MOJEGO TATĘ I WE TRZY UMYŁY MI WŁOSY. KAMILA AKURAT WESZŁA DO POKOJU JAK MY BYŁYŚMY W ŁAZIENCE I JA WYSZŁAM JAK ZMOKŁA KURA. PAMIĘTAM SŁOWA KAMILI, KTÓRA POWIEDZIAŁA DO MNIE „JAKIE MASZ ŁADNE WŁOSY”. POTEM POROZMAWIAŁYŚMY I TAK SIĘ ZAPRZYJAŹNIŁYŚMY. OD KOLONII, KIEDY TYLKO KAMILA JEST W KOŚCIELE TO STARAMY SIĘ CHOCIAŻ NA CHWILĘ ZE SOBĄ POROZMAWIAĆ. OSTATNIO KAMILA BYŁA U MNIE DWA RAZY. PIERWSZE SPOTKANIE TO BYŁA LUŹNA ROZMOWA A DRUGIE SPOTKANIE BYŁO JUŻ POD ZNAKIEM MALOWANIA PREZENTU ŚWIĄTECZNEGO DLA GOSI. CZUJĘ, ŻE JEŻELI KAMILA ZNAJDZIE CZAS, ŻEBY DO MNIE PRZYCHODZIĆ W MIARĘ REGULARNIE, TO RUSZĘ NA STAŁE Z MALOWANIEM DUŻYCH PRAC, BO KAMILA I MACIEK BĘDĄ MI POMAGALI. OPRÓCZ TEGO MYŚLĘ, ŻE NASZA PRZYJAŹŃ BĘDZIE SIĘ ROZWIJAŁA CORAZ BARDZIEJ. MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE JUŻ KAMILĘ TRAKTUJĘ, JAK MOJĄ PRZYBRANĄ SIOSTRĘ, CHOCIAŻ NIE WIEM JAK ONA NA TO ZAREAGUJE, ALE MAM NADZIEJĘ, ŻE SIĘ UCIESZY. BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE JĄ POZNAŁAM I CENIĘ JĄ ZA OTWARTOŚĆ W STOSUNKU DO MNIE I ZA TO, ŻE CHCE MNIE ODWIEDZAĆ I PODTRZYMYWAĆ TĄ ZNAJOMOŚĆ. BARDZO JEJ ZA TO DZIĘKUJĘ.

julka18 : :