Archiwum - października 2016

PIĄTEK 28 PAŹDZIERNIKA. Komentarze (0)
28. października 2016 17:15:00
linkologia.pl spis.pl

MIAŁAM TERAPIĘ  Z PANIĄ KAMILĄ, BYŁA TRUDNA  LECZ POTRZEBUJĘ JEJ.  POTEM BYŁA TEŻ ASIA ROZMAWIAŁYŚMY O WSZYSTKIM.  PO ASI PRZYSZŁA ANITA  Z GITARĄ. UCZYŁA MNIE PIEŚNI OAZOWYCH. BYŁYŚMY NA RÓŻAŃCU I NA MSZY ŚWIĘTEJ. NASTĘPNIE OAZA A TAM SAME CUDA - ŚPIEW  PIEŚNI,  MODLITWA SŁOWEM BOŻYM  A W GRUPIE ROZMOWA O SPOWIEDZI I SŁUCHAŁYŚMY  JUSTYNKI, KTÓRA  SIĘ OTWORZYŁA PRZED NAMI I SIĘ POPŁAKAŁA. POTEM MIAŁAM JESZCZE SPOWIEDŹ.  TAK MIJA  MI PIĄTEK. BĄDŹ UWIELBIONY PANIE JEZU!

julka18 : :

CZWARTEK 27 PAŹDZIERNIKA. Komentarze (0)
27. października 2016 17:14:00
linkologia.pl spis.pl

NIE MIAŁAM WENY  MALOWANIA,  WIEC  SIEDZIAŁAM.  PO PRACY PRZYSZŁA DO MNIE MOJA SIOSTRA ASIA ROZMAWIAŁYŚMY O MOIM  PRZYSZŁYM CHŁOPCU. DAWID MA NA IMIĘ. CIESZĘ SIĘ, ŻE ASI MOGĘ TO  POWIEDZIEĆ, WIEM ŻE ASIA MI KIBICUJE. NASTĘPNIE ĆWICZENIA, ZAJĘCIA A TAM URODZINY MATEUSZA I KRĘCENIE FILMU PRZEZ WERONIKĘ  O ZNIEWOLENIACH  MŁODZIEŻY,  WSPANIAŁY FILM. JESTEM Z CIEBIE DUMNA WERONIKA  I NIE BYŁO MI PRZYKRO, ŻE NIE MOGŁAM W NIM ZAGRAĆ.  UWIELBIAM CIE PANIE JEZU!!

julka18 : :

ZAJĘCIA PLASTYCZNE W GIMNAZJUM Komentarze (0)
26. października 2016 17:42:00
linkologia.pl spis.pl

BYŁY ONE NA PODSTAWIE KSIĄŻKI „MAGICZNY OGRÓD”. KAŻDA GRUPA WYBRAŁA SOBIE INNY FRAGMENT TEJ KSIĄŻKI. PRACE BYŁY BARDZO TWÓRCZE I CIEKAWE. ŻEBY JE DOKŁADNIE OPISAĆ MUSZĘ ZOBACZYĆ ZDJĘCIA I SIĘ IM PRZYJRZEĆ. W KAŻDYM RAZIE MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE WYOBRAŹNIA ICH PONIOSŁA W PEŁNI. BYŁO CHYBA 6 GRUP. JEDNA Z NICH TAK SIĘ POŚWIECIŁA, ŻE MALOWANI CAŁĄ PRACĘ PALCAMI. POZWOLILI MI WYBRAĆ SOBIE JEDNĄ PRACĘ A INNE ZAWISNĄ NA KORYTARZU W SZKOLE. BARDZO SIĘ CIESZĘ Z TYCH ZAJĘĆ, BO MIAŁAM WYPACZONY OBRAZ CAŁEJ TEJ KSIĄŻKI, ZANIM NIE USŁYSZAŁAM JEJ FRAGMENTÓW. BARDZO IM DZIĘKUJĘ ORAZ ICH WYCHOWAWCZYNI, ŻE WYBRAŁA AKURAT TĄ KSIĄŻKĘ. GRATULUJĘ IM, ŻE POMIMO TEGO, ŻE NA WYKONANIE PRAC MIELI TYLKO 2 GODZINY TO JEDNAK IM SIĘ UDAŁO. MAJĄ TALENT I PASJĘ MALOWANIA. JULA

julka18 : :

linkologia.pl spis.pl

PODCZAS PIERWSZEGO SPOTKANIA W GRUPIE, MOJE DWIE KOLEŻANKI ZADAŁY MI TO SAMO PYTANIE „JAK SIĘ OTWORZYĆ NA DZIAŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO”? MOJA PIERWSZA WSKAZÓWKA, JAK MACIE Z TYM PROBLEMY, TO IDŹCIE JAK NAJSZYBCIEJ DO SPOWIEDZI, ŻEBY O TYM POWIEDZIEĆ KSIĘDZU, KTÓRY POWINIEN WAS MĄDRZE POKIEROWAĆ. DRUGA RZECZ TO JEST SZUKANIE GRUP CHARYZMATYCZNYCH, W KTÓRYCH JEST PROWADZONA MODLITWA DO DUCHA ŚWIĘTEGO, NP. ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM LUB PODOBNE. MOJĄ GRUPĄ JEST MYŚLĘ JEDYNY W POLSCE TEATR EWANGELIZACYJNY. JEŻELI KTOŚ SZUKA DROGI DO DUCHA ŚWIĘTEGO, ŻEBY SIĘ NA NIEGO OTWORZYĆ I POCZUĆ JEGO DZIAŁANIE W SWOIM ŻYCIU, TO W NASZYM TEATRZE JEST TO ODCZUWALNE, I TO W NAMACALNY SPOSÓB. TRZECIĄ NAJWAŻNIEJSZĄ MYŚLĘ RZECZĄ JEST STAŁA MODLITWA I WZYWANIE DUCHA ŚWIĘTEGO W MODLITWIE. NA KONIEC CHCIAŁABYM PODZIĘKOWAĆ JUSTYNCE I NATALII ZA TO PYTANIE I PRZEPROSIĆ, ŻE NA SPOTKANIU NIE ZDĄŻYŁAM NA NIE ODPOWIEDZIEĆ TAK JAK CHCIAŁAM. JULA.

julka18 : :

CZWARTEK 20 PAŹDZIERNIK Komentarze (0)
20. października 2016 17:50:00
linkologia.pl spis.pl

W CZWARTEK 20 PAŹDZIERNIKA MIELIŚMY W NASZEJ GRUPIE TEATRALNEJ 22 URODZINY KOLEGI. BYŁ TORT I INNE SŁODYCZE. PANI HANIA DAŁA WERONICE DO ODCZYTANIA MOJE ŚWIADECTWO, NA CZYM BARDZO MI ZALEŻAŁO. GRUPA JAK JE USŁYSZAŁA TO BYŁA POD OGROMNYM WRAŻENIEM. NIEKTÓRZY NAWET BYLI W SZOKU, ŻE MIAŁAM TYLE PRZEŻYĆ ZWIĄZANYCH Z LĘKIEM. ZASKOCZYŁO MNIE TO I NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ TAKIEJ EMPATII I POZYTYWNEGO ODBIORU. MYŚLĘ, ŻE BĘDĄ MIELI KILKA PYTAŃ, ALE TO PO CZASIE. JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA I DUMNA, ŻE IM TO ŚWIADECTWO PRZECZYTAŁAM JAKO PIERWSZEJ TAKIEJ DUŻEJ GRUPIE OSÓB. PRAGNĘ IM BARDZO PODZIĘKOWAĆ ZA TO, ŻE MNIE DO SIEBIE PRZYJĘLI.

julka18 : :