Archiwum - grudnia 2016

SOBOTA 24 GRUDNIA Komentarze (0)
30. grudnia 2016 10:39:00
linkologia.pl spis.pl

TO DZIEŃ WIGILII. WSZTKO BYŁOBY DOBRZE LECZ MATEUSZ MIAŁ GORSZY CZAS I  PŁAKŁ.  DOSTAŁAM TAKIE PRAKTYCZNE PREZENTY  JAK KOSMETYKI,  BLUSKĘ, SZALIK,  KURTKĘ,  SKARPETKI,  SZCZOTKĘ DO WŁOSÓW I SZAMPON. BYŁO FAJNIE ROBIŁAM TEŻ KARTY DLA PRZYJACIÓŁ BO DLA RODZIENY MIAŁAM Z POPRZDNICH LAT. CHWAŁA PANU!

julka18 : :

PONIEDZIIAŁEK 26 GRUDNIA Komentarze (0)
27. grudnia 2016 14:17:00
linkologia.pl spis.pl

 

TO DZIEŃ  KIEDY TO PAN BÓG  POWOŁAŁ MNIE DO SŁUŻBY JEMU W SCHOLI DZICIĘCEJ PRZEZ DWA LATA A POTEM CHÓREK MŁODZIEŻOWY, GDZIE POSŁUGUJE JUŻ LAT 11. OD OKOŁO  4  LAT OPRÓCZ ŚPIEWÓW DOSZŁA GRA NA TAMBURYNKU,  ŚPIEWAM PSALMY,  JAK NIE MA CHĘTNEJ OSOBY.   BARDZO TO KOCHAM  CHOCIAŻ BYWAJĄ RÓWNIEŻ WPADKI . DZIĘKUJE  WAM DZEWCZYNY ZA TE 11 LAT.  JESTEM SZCZĘŚLIWA, ŻE MOGĘ PANU SŁUŻYĆ NA JEGO CHWAŁĘ ŁĄCZNIE 13  LAT.

julka18 : :

27 GRUDNIA Komentarze (0)
27. grudnia 2016 14:14:00
linkologia.pl spis.pl

NORMALNY DZIEŃ, ĆWICZENIA,  KĄPIEL, CZAS Z GOSIĄ I JEJ MĘŻEM, KTÓRY PRZYSZEDŁ BY POROBIĆ TAKIE DROBNE RZECZY. NASTĘPNIE  ADONAI  TAM  MODLITWA I DZIELENIE SIĘ TYM JAK SPĘDZILIŚMY ŚWIĘTA ORAZ SŁUCHANIE LISTÓW.

julka18 : :

PODSUMOWANIE ADWENTU Komentarze (0)
23. grudnia 2016 11:06:00
linkologia.pl spis.pl

NA TEGOROCZNY ADWENT WZIĘŁAM SOBIE POSTANOWIENIE, ŻEBY CHODZIĆ NA RORATY CODZIENNIE I GDYBY NIE PRZEZIĘBIENIE, KTÓRE MNIE DOPADŁO, TO MOŻNA BY POWIEDZIEĆ, ŻE SPEŁNIŁAM JE DO KOŃCA. TAK JEDNAK NIE BYŁO, NO ALE TEN OSTATNI TYDZIEŃ UDAŁO MI SIĘ CHODZIĆ. W TYM ROKU KSIĘŻA WYMYŚLILI BARDZO FAJNĄ RZECZ, PONIEWAŻ BYŁA WIELKA SKARBONKA, DO KTÓREJ WSZYSCY MOGLI WRZUCAĆ INTENCJE, KTÓRE POTEM POJADĄ NA JASNĄ GÓRĘ PRZED WIZERUNEK MARYI Z JASNEJ GÓRY. MUSZĘ SIĘ POCHWALIĆ, ŻE SAMA WRZUCIŁAM CHYBA CZTERY KARTKI, BO MIAŁAM TYLE INTENCJI. PRÓCZ TEGO BYŁ KOSZYK NA DOBRE UCZYNKI A NAGRODĄ BYŁO OTRZYMANIE FIGURY PANA JEZUSA DO DOMU, ŻEBY SIĘ WSPÓLNIE POMODLIĆ WIECZOREM PRZY TEJ FIGURCE. MI TEGOROCZNE RORATY DAŁY BARDZO DUŻO I MYŚLĘ, ŻE NA DŁUGO JE ZAPAMIĘTAM, CHOCIAŻ JESZCZE JEST ZA SZYBKO ŻEBY ZACZĄĆ SPISYWAĆ TO CO SIĘ STAŁO, ALE MYŚLĘ, ŻE JUŻ W NIEDŁUGIM CZASIE DOPISZĘ KOLEJNĄ CZĘŚĆ MOJEGO ŚWIADECTWA Z OKRESU ADWENTU. JULA

julka18 : :

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE Komentarze (0)
21. grudnia 2016 13:12:00
linkologia.pl spis.pl

ŻYCZĘ MOIM CZYTELNIKOM, ABY TE ŚWIĘTA BYŁY SPOKOJNE, RADOSNE, PEŁNE MIŁOŚCI I UŚMIECHU. JULA

julka18 : :