Archiwum - maja 2016

MAMMA MIA! Komentarze (0)
22. maja 2016 17:51:00
linkologia.pl spis.pl

22 MAJA WYBRALIŚMY SIĘ NA WSPÓLNY WYPAD DO TEATRU ROMA NA CUDOWNY SPEKTAKL PT. MAMMA MIA. DWA BILETY BYŁY ZAMÓWIONE W KASIE I MIELIŚMY KUPĘ SZCZĘŚCIA PONIEWAŻ DWIE OSOBY NIE PRZYJECHAŁY I MOGLIŚMY JESZCZE JEDEN BILET ODKUPIĆ. SPEKTAKL BARDZO MI SIĘ PODOBAŁ. MOŻNA BYŁO SIĘ POŚMIAĆ ALE TAKŻE WZRUSZYĆ. AKTORZY NIE TYLKO ŚWIETNIE GRALI ALE RÓWNIEŻ BARDZO ŁADNIE ŚPIEWALI. ŻAŁUJĘ, ŻE NIE KUPIŁAM PŁYTY ALE PRZYNAJMNIEJ MOŻNA ICH POSŁUCHAĆ W INTERNECIE. JEŚLI BĘDZIECIE MIELI OKAZJĘ, TO POLECAM OBEJRZYJCIE TEN SPEKTAKL, NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ.

julka18 : :

linkologia.pl spis.pl

PIERWSZEGO DNIA WSADZILI NAS NA KATAMARAN. TO BYŁ TAKI MAŁY STATEK, ŻE MÓJ WÓZEK LEDWO PRZELAZŁ PRZEZ BARIERKI ALE JAKOŚ MNIE WNIEŚLI. POTEM STAŁAM CENTRALNIE NA ŚRODKU STATKU I WSZYSCY MUSIELI PRZEZE MNIE PRZEŁAZIĆ A JA CZUŁAM SIĘ JAK TEN PIESEK W LUDZKIM CIELE BO WSZYSCY SIĘ O MNIE OCIERALI. BYLIŚMY TEŻ W KOMNATACH PAPIESKICH. JEDNEGO DNIA BYLIŚMY W TAKIM MIEJSCU GDZIE PANI POKAZYWAŁA NAM JAK SIĘ PIECZE SĘKACZA. JEST TO PROCES DŁUGOTRWAŁY I JEDNA OSOBA NA PEWNO NIE DA RADY, BO TRZEBA KRĘCIĆ KORBKĄ I JEDNOCZEŚNIE NALEWAĆ CIASTO ŻEBY SIĘ PIEKŁO. BYŁO TO ZUPEŁNIE NOWE DOŚWIADCZENIE DLA MNIE. W TYM MIEJSCU BYŁO RÓWNIEŻ OGNISKO Z KIEŁBASKAMI WIĘC TOTALNIE NAS ROZPIEŚCILI. KOLEJNEGO DNIA BYLIŚMY W WILNIE POD OSTRĄ BRAMĄ I NA DZIEDZIŃCU ZAMKU W TROKACH I NA CMENTARZU NA ROSSIE. WYCIECZKA BYŁA BARDZO UDANA I OBY BYŁO TAKICH WIĘCEJ I Z TAKIMI WSPANIAŁYMI PRZEWODNIKAMI JAK PANI DANUSIA, BO GDZIE MOGŁA TO MOJEMU TACIE WYRYWAŁA WÓZEK Z RĄK I SAMA MNIE PROWADZIŁA. PANI DANUSIA TEŻ PRACUJE JAK TERAPEUTKA NA WARSZTATACH TERAPII ZAJĘCIOWEJ WIĘC ZNA TAKIE OSOBY JAK JA.

julka18 : :

MOJE 29 URODZINY Komentarze (0)
12. maja 2016 17:21:00
linkologia.pl spis.pl

ZE WZGLĘDU NA TO, ŻE OBCHODZĘ URODZINY WIOSNĄ, JAK CO ROKU ORGANIZOWAŁAM JE W NASZYM OGRODZIE. POGODA NA SZCZĘCIE DOPISAŁA, BYŁO CIEPŁO I ZROBILIŚMY OGNISKO. GOŚCIE RÓWNIEŻ DOPISALI, PRZYSZŁO OK. 20 OSÓB I WSPÓLNIE BIESIADOWALIŚMY NA ŁONIE NATURY. ZJAWIŁA SIĘ M.IN. AGNIESZKA, KTÓRA POKIEROWANA CHYBA PRZEZ DUCHA ŚWIĘTEGO ZAPROPONOWAŁA MODLITWĘ DLA MNIE, A TEGO NIGDY WCZEŚNIEJ NIE BYŁO I BRAKOWAŁO MI TEGO JUŻ W TAMTYM ROKU. ALE NIE MIAŁAM ODWAGI O TYM POWIEDZIEĆ. AGNIESZKA JAKBY WYCZUŁA CZEGO PRAGNĘ I Z TEGO POWODU TO BYŁY MOJE NAJLEPSZE URODZINY JAKIE DO TEJ PORY PRZEŻYŁAM BO BYŁY PRZEŻYTE Z PANEM BOGIEM. PODCZAS UCZTY BYŁ OCZYWIŚCIE TORT I KARPATKA ZROBIONA PRZEZ GOSIĘ, OWOCE NO I KIEŁBASKI Z OGNISKA. BYŁO BARDZO MIŁO I WESOŁO. DOSTAŁAM PREZENTY, ZA KTÓRE WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJĘ. CIESZĘ SIĘ, ŻE O MNIE PAMIĘTALIŚCIE I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŻYCZENIA ZARÓWNO TE ZŁOŻONE OSOBIŚCIE JAK I ZA POŚREDNICTWEM FACEBOOKA ITP.

julka18 : :

PIERWSZE DNI CIEPŁA Komentarze (0)
05. maja 2016 16:55:00
linkologia.pl spis.pl

NIE WIEM JAK WY, ALE JA Z UTĘSKNIENIEM WYCZEKIWAŁAM NA TE PIERWSZE CIEPŁE I SŁONECZNE DNI. W TYM TYGODNIU NIE JEŹDZIŁAM NA WARSZTATY, W ZWIĄZKU Z CZYM MIAŁAM CZAS NA TO, ABY SPĘDZIĆ MIŁE CHWILE NA ROZMOWACH Z PRZYJACIÓŁMI W OGRÓDKU, GDZIE DRZEWA KWITNĄ NA BIAŁO, TRAWA ROBI SIĘ ZIELONA I WIDAĆ SPUSTOSZENIE PO DZIKACH. TATA MUSI ZROBIĆ SIATKĘ, ŻEBY MÓC POSADZIĆ KWIATY W OGRÓDKU PRZED DOMEM, BO INACZEJ SIĘ PO PROSTU NIE DA UCHRONIĆ PRZED TYMI JABŁONOWSKIMI PUPILKAMI. WYBRAŁAM SIĘ TAKŻE Z GOSIĄ NA ZAKUPY I BYŁO BARDZO PRZYJEMNIE. CAŁY MAJ ZAPOWIADA SIĘ BARDZO CIEKAWIE, BO BĘDĘ MIAŁA DUŻO WYJAZDOWYCH WYPADÓW ORAZ OKAZJI DO SPOTKAŃ Z MOIMI NAJBLIŻSZYMI OSOBAMI. MAM TYLKO NADZIEJĘ, ŻE NA MOJE URODZINY RÓWNIEŻ BĘDZIE TAKA PIĘKNA POGODA, ABYŚMY MOGLI SPOTKAĆ SIĘ PRZY GRILLU. CIESZMY SIĘ TĄ PIĘKNĄ WIOSNĄ! ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM SŁOŃCA I UŚMIECHU!

julka18 : :