Archiwum - lipca 2016

ZAKLINACZ KONI Komentarze (0)
25. lipca 2016 13:49:00
linkologia.pl spis.pl

JEST TO OPOWIEŚĆ O DWÓCH NASTOLETNICH DZIEWCZYNACH, KTÓRYCH NAJWIĘKSZĄ ŻYCIOWĄ PASJA BYŁA JAZDA NA KONIACH. NIESTETY PEWNEGO FERALNEGO DNIA, KIEDY WYBRAŁY SIĘ W GÓRY MIAŁY CZOŁOWE ZDERZENIE Z CIĘŻARÓWKĄ, W WYNIKU KTÓREGO JEDNA DZIEWCZYNA STRACIŁA ŻYCIE I JEJ KOŃ TEŻ. NATOMIAST DRUGA DZIEWCZYNA – GRACE I JEJ KOŃ ZOSTALI BARDZO CIĘŻKO RANNI. KOŃ BYŁ W TAK ZŁYM STANIE ŻE LEKARZE CHCIELI GO UŚPIĆ LECZ MATKA GRACE WALCZYŁA O NIEGO DO SAMEGO KOŃCA, PONIEWAŻ BAŁA SIĘ, ŻE WRAZ ZE ŚMIERCIĄ KONIA W JEJ CÓRCE TAKŻE COŚ UMRZE. JEST TO BARDZO WZRUSZAJĄCA HISTORIA. MIMO, ŻE CZYTAŁAM TĄ KSIĄŻKĘ KILKA LAT TEMU TO CAŁY CZAS CHĘTNIE DO NIEJ WRACAM. EKRANIZACJA RÓWNIEŻ JEST WSPANIAŁA. ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA FILMU JAK I PRZECZYTANIA KSIĄŻKI. NAPRAWDĘ WARTO!

julka18 : :

SZCZEGÓLNY DZIEŃ Komentarze (0)
25. lipca 2016 13:35:00
linkologia.pl spis.pl

BYŁO TO WCZORAJ, KIEDY WRÓCIŁYŚMY Z KOŚCIOŁA, GOSIA ZAPYTAŁA SIĘ MNIE CZY PÓJDĘ Z NIMI NA LODY, ŻEBY ŚWIĘTOWAĆ 22 URODZINY ALI – ICH CÓRKI. BARDZO SIĘ UCIESZYŁAM, DOSTAŁAM KUPĘ ENERGII, ŻEBY WSZYSTKO ZROBIĆ PRZED WYJŚCIEM NA TE LODY. BYŁO TAK CIEPŁO, ŻE JAK TYLKO WESZLIŚMY DO RESTAURACJI TO WSZYSCY ODETCHNĘLIŚMY Z ULGĄ, BO NARESZCIE BYŁO CHŁODNO I MOŻNA BYŁO SPOKOJNIE POSIEDZIEĆ. KAŻDY ZAMÓWIŁ SOBIE INNY DESER, JA MIAŁAM MALINOWE LODY Z BITĄ ŚMIETANĄ I MALINAMI ORAZ SOK JABŁKOWY. DESER BYŁ BARDZO DOBRY WIĘC SIĘ NAJADŁAM. POTEM POSZLIŚMY JESZCZE NA PLAC ZABAW NIEDALEKO RESTAURACJI I WRÓCILIŚMY DO DOMU. PO POWROCIE OCZYWIŚCIE BYŁA SESJA ZDJĘCIOWA – PIERWSZA Z NIMI WSZYSTKIMI, BRAKOWAŁO TYLKO CHŁOPAKA ALI – DAWIDA, ALE MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIE KIEDYŚ OKAZJA DO KOLEJNEJ FOTOGRAFII. WCZORAJSZY DZIEŃ SPĘDZIŁAM CAŁY Z GOSIĄ I JEJ RODZINĄ. OBY TAKICH DNI BYŁO WIĘCEJ. BARDZO WAM DZIĘKUJĘ KOCHANI! JULA

julka18 : :

WIŚNIOBRANIE Komentarze (0)
20. lipca 2016 12:30:00
linkologia.pl spis.pl

WCZORAJ ODWIEDZIŁY MNIE LUIZA I KASIA ŻEBY ZEBRAĆ WIŚNIE. MÓJ TATA NIE BYŁBY SOBĄ GDYBY ICH NIE UGOŚCIŁ WIĘC NA DOBRY POCZĄTEK BYŁO CIASTO I KAWA, KTÓRA LUIZA ROBI NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE, PÓŹNIEJ WYSZŁYŚMY DO OGRÓDKA. ONE ZRYWAŁY A JA GADAŁAM Z NIMI. OCZYWIŚCIE PRZEWAŻAŁA TEMATYKA RELIGIJNA. PRZY TYM LUIZA SIĘ OTWORZYŁA I DOSZŁA DO WNIOSKU, ŻE TEŻ BĘDZIE SPISYWAŁA SWOJE PRZEŻYCIA DUCHOWE. W TYM RÓWNIEŻ ZAMIERZAM JA WESPRZEĆ. PÓŹNIEJ TATA PRZYNIÓSŁ TRZY TALERZE UGOTOWANEJ FASOLKI. NAJADŁYŚMY SIĘ PO USZY, NO I OCZYWIŚCIE LUIZA TAK SIĘ ŚPIESZYŁA, ŻE ZOSTAWIŁA KURTKĘ. PIERWSZE WIŚNIOBRANIE BYŁO BARDZO UDANE.

julka18 : :

NIEDZIELA 17 LIPIEC Komentarze (0)
18. lipca 2016 13:11:00
linkologia.pl spis.pl

MSZA ŚWIĘTA. PRZEŻYŁAM JĄ Z LUIZĄ,  DLA KTÓREJ TO JA BYŁAM POCZĄTKIEM JEJ PROCESU BLISKOŚCI DO PANA BOGA I WIARY W JEJ ŻYCIU. PODCZAS KAZANIA  DOSTAŁAM  ZNAK OD DUCHA ŚWIĘTEGO, ŻEBY PRZYTULIĆ SIĘ DO LUIZY I TAK ZROBIŁAM. WIEM ŻE TO JEST DZIWNIE LECZ TO BYŁ GEST PŁYNĄCY PROSTO Z SERCA I MIŁOŚCI DO LUIZY. DZIĘKUJE CI  KOCHANA. GDY  PATRZĘ NA CIEBIE JAK TWOJA WIARA SIĘ ROZWIJA JAK KWIAT RÓŻY, TO MOJE SERCE PŁACZE ZE SZCZĘŚCIA.

julka18 : :

„AKADEMIA ORŁÓW” Komentarze (0)
15. lipca 2016 11:58:00
linkologia.pl spis.pl

JEST TO ZBIÓR HISTORII 20 OSÓB, KTÓRE W WYNIKU NIESZCZĘŚLIWEGO WYPADKU STAŁY SIĘ NIEPEŁNOSPRAWNE. JEDNAK JAK PISZE NA OKŁADCE TEJ PUBLIKACJI „NIEPEŁNOSPRAWNI? TEORETYCZNIE, BO KALECTWO TKWI W MYŚLACH, NIE W OGRANICZENIACH CIAŁA”. SERDECZNIE ZACHĘCAM DO POZNANIA HISTORII TYCH OSÓB, KTÓRE NIE ZAŁAMAŁY SIĘ, TYLKO ICH CIĘŻKIE DOŚWIADCZENIA WRĘCZ DODAŁY IM SKRZYDEŁ. MOGĄ BYĆ INSPIRACJĄ DLA TYCH Z WAS, KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE BYCIE OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ TO JUŻ KONIEC ŚWIATA. JAK POKAZUJE CAŁA TA KSIĄŻKA, TO JEST PO PROSTU GŁUPOTA. RELACJE TYCH OSÓB SĄ WSPANIAŁYM ŚWIADECTWEM TEGO, ŻE KAŻDY CZŁOWIEK, NIEZALEŻNIE OD FIZYCZNYCH OGRANICZEŃ, MOŻE BYĆ SZCZĘŚLIWY, REALIZOWAĆ SWOJE PASJE I MARZENIA ORAZ DAWAĆ RADOŚĆ INNYM.

julka18 : :