Archiwum - sierpnia 2016

linkologia.pl spis.pl

AKTUALNIE ASIA CZYTA MI KSIĄŻKĘ GAYLE FORMAN „TEN JEDEN DZIEŃ”. BARDZO MI SIĘ PODOBA, ZACZYNA MNIE WCIĄGAĆ. ZOSTAWIĘ TĘ KSIĄŻKĘ DLA ASI ŻEBY CAŁĄ MI PRZECZYTAŁA, BO SPEŁNIŁA MOJA PROŚBĘ, O KTÓREJ PISAŁAM WE WCZEŚNIEJSZEJ NOTATCE. BARDZO JEJ ZA TO DZIĘKUJĘ I BARDZO JĄ KOCHAM JAK MOJĄ PRZYBRANĄ SIOSTRĘ I CZUJĘ, ŻE SIĘ ROZUMIEMY, TYLKO JESZCZE NIE MAM ODWAGI, ŻEBY DO NIEJ NAPISAĆ SMSA ALE TEN MOMENT RÓWNIEŻ NADEJDZIE. JULA.

julka18 : :

WYKONANIE KOLEJNYCH SŁOICZKÓW Komentarze (0)
29. sierpnia 2016 13:53:00
linkologia.pl spis.pl

WYKONAŁAM KOLEJNE DWA MAGICZNE SŁOICZKI, KTÓRYMI MAM ZAMIAR OBDAROWAĆ MOJEGO REHABILITANTA PANA JARKA I MOJĄ TERAPEUTKĘ PANIĄ KAMILĘ. BARDZO MI SIĘ PODOBAJĄ. CHYBA WSZYSTKIM SPRZEDAM TEN PATENT, BO MAŁO PRACY A OKO CIESZY.

julka18 : :

SZCZERA ROZMOWA Z GOSIĄ Komentarze (0)
26. sierpnia 2016 14:29:00
linkologia.pl spis.pl

ZACZĘŁO SIĘ BARDZO NIETYPOWO, BO OD JAKIEJŚ BŁAHOSTKI A ROZWINĘŁO SIĘ TAK FAJNIE I OWOCNIE. GOSIA SIĘ NA MNIE OTWORZYŁA I ZACZĘŁYŚMY PRZEGLĄDAĆ BLOGA I SOBIE UŚWIADOMIŁAM, ŻE TO JUŻ DWA LATA GO PROWADZĘ, A DOKŁADNIE MINĘŁO 18 SIERPNIA. BARDZO SIĘ DO SIEBIE ZBLIŻYŁYŚMY I BARDZO SIĘ Z TEGO POWODU CIESZĘ I DZIĘKUJĘ GOSI ZA TO, ŻE MA TAK OTWARTE SERCE NA MNIE.

julka18 : :

ODWIEDZINY U SIOSTRY NA DZIAŁCE Komentarze (0)
26. sierpnia 2016 14:17:00
linkologia.pl spis.pl

SYLWIA ZAPROSIŁA NAS PO CHYBA DWÓCH LATACH OD MOMENTU KIEDY KUPILI SOBIE DZIAŁKĘ, ŻEBY NAM POKAZAĆ JAK SOBIE ZROBILI. MAJĄ TAKI ANGIELSKI DOMEK LETNISKOWY, DO TEGO MARCIN DOBUDOWAŁ TARAS PRZED DOMEM. MAJĄ DUŻĄ DZIAŁKĘ. OGÓLNIE BARDZO FAJNA OKOLICA NA WSI, DALEKO OD CYWILIZACJI. BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO. TAK SIĘ NAJADŁAM, ŻE WRÓCIŁAM PEŁNA JAK BANIA.

julka18 : :

PODARUNEK DLA GOSI Komentarze (0)
23. sierpnia 2016 13:15:00
linkologia.pl spis.pl

GOSIA MIAŁA NIEDAWNO 21 SIERPNIA 23 ROCZNICĘ ŚLUBU. JA NIE BARDZO WIEDZIAŁAM CO IM ZROBIĆ W RAMACH PREZENTU ALE POMYSŁ PRZYSZEDŁ MI WRAZ Z LEKTURĄ KSIĄŻKI „BALSAM DLA DUSZY MATKI I CÓRKI”, GDZIE BYŁO OPOWIADANIE „LATA MAGICZNEGO SŁOICZKA”, KTÓRE TAK MNIE ZAINSPIROWAŁO, ŻE POSTANOWIŁAM ZROBIĆ IM TRZY TAKIE MAGICZNE SŁOIKI, DO KTÓRYCH MAJĄ NAWZAJEM SOBIE WRZUCAĆ KARTECZKI Z PODZIĘKOWANIEM LUB PROŚBĄ O COŚ. NAJBARDZIEJ ZADOWOLONY BYŁ ICH SYN KRYSTIAN, KTÓRY WYMYŚLIŁ PODPIS DLA FOTKI NA FACEBOOKU „SŁOIKI RZĄDZĄ” I TAK BĘDZIE PODPISANE ZDJĘCIE.

julka18 : :