Archiwum - września 2016

PRÓBA NAPISANIA OPOWIADANIA Komentarze (0)
20. września 2016 10:18:00
linkologia.pl spis.pl

W SOBOTĘ SIEDZIAŁYŚMY SOBIE Z GOSIĄ I ROZMAWIAŁYŚMY O TYM, ŻE POWINNAM SIĘ ZEBRAĆ W SOBIE I ZACZĄĆ TWORZYĆ OPOWIADANIE. GOSIA TWIERDZI, ŻE NIE MA ZMYSŁU FORMUŁOWANIA WIĘC DORADZIŁA MI ŻEBYM POCZEKAŁA NA ANIĘ, W NIEDZIELĘ RANO DOSTAŁAM SMSA „JULKA STĘSKNIŁAM SIĘ ZA TOBĄ, BĘDĘ WE WTOREK”. KU MOJEMU WIELKIEMU ZASKOCZENIU NAPISAŁA WŁAŚNIE ANIA JAKBY WYCZUŁA, ŻE POTRZEBUJĘ JEJ WSPARCIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE CHOCIAŻ UDA MI SIĘ W KOŃCU ZACZĄĆ TO OPOWIADANIE. JUŻ SOBIE RYSUJĘ W GŁOWIE PLAN I O CZYM MA ONO BYĆ. ZOBACZYMY CO MI Z TEGO WYJDZIE. JULA

julka18 : :

linkologia.pl spis.pl

1. BARDZO LUBIĘ ŚPIEWAĆ I ROBIĘ TO W SUMIE W KAŻDYM MIEJSCU GDZIE JESTEM, A SZCZEGÓLNIE WTEDY JAK JESTEM ZDOŁOWANA TO ABY NIE MYŚLEĆ PODŚPIEWUJĘ SOBIE.

2. BARDZO NIE LUBIĘ CZEKAĆ NA KOGOŚ ALBO JAK KTOŚ SIĘ SPÓŹNIA LUB JAK KTOŚ ODWOŁUJE SPOTKANIE W OSTATNIEJ CHWILI, TO MNIE BARDZO IRYTUJE.

3. LUBIĘ MIEĆ WSZYSTKO POUKŁADANE NA SWOIM MIEJSCU A NIE CIERPIĘ BAŁAGANU W MOIM OTOCZENIU ALBO CO GORSZA BRUDNEJ UMYWALKI W ŁAZIENCE. STARAM SIĘ ZAWSZE DBAĆ O PORZĄDEK.

4. LUBIĘ CHODZIĆ PO ZAKUPY, BO ONE MI ZAWSZE POPRAWIAJĄ HUMOR, A JUŻ SZCZEGÓLNIE LUBIĘ KUPOWAĆ CIUCHY I KOSMETYKI. NAJCZĘŚCIEJ DOSTAJĘ KOSMETYKI NA RÓŻNE OKOLICZNOŚCI WIĘC TYLKO SOBIE COŚ DOKUPUJĘ JAK SIĘ KOŃCZY.

5. BARDZO NIE LUBIĘ NIESŁOWNYCH OSÓB, BO JA ZAWSZE STARAM SIĘ SŁOWA DOTRZYMYWAĆ JEŻELI TYLKO MOGĘ.

6. BARDZO LUBIĘ MALOWAĆ ACZKOLWIEK TERAZ BRAKUJE MI WENY I SZUKAM CZEGOŚ CO MNIE NA NOWO ZMOTYWUJE DO MALOWANIA.

7. BARDZO LUBIĘ SŁUCHAĆ MUZYKI, NAJCZĘŚCIEJ RELIGIJNEJ I RADIA.

8. BARDZO TEŻ LUBIĘ JAK KTOŚ CZYTA MI KSIĄŻKI I STARAM SIĘ POLECAĆ WARTOŚCIOWE KSIĄŻKI NA MOIM BLOGU.

9. PROWADZĘ W TEJ CHWILI 2 BLOGI I BARDZO LUBIĘ PISAĆ E-MAILE, LISTY ORAZ NOTATKI NA BLOGA A TAKŻE PAMIĘTNIK, CHOCIAŻ OSTATNIO MIAŁAM DUŻĄ PRZERWĘ, BO OD REMONTU NIE ZAJRZAŁAM DO PAMIĘTNIKA.

10. LUBIĘ POZNAWAĆ NOWYCH LUDZI I PRZEBYWAĆ Z NIMI, W SZCZEGÓLNOŚCI Z MOIMI RÓWIEŚNIKAMI BO MAMY WSPÓLNE TEMATY, I PROBLEMY.

11. BARDZO LUBIĘ POMAGAĆ INNYM, DLATEGO OSTATNIO ZAŁOŻYŁAM BLOGA O PSYCHOLOGII.

12. BARDZO LUBIĘ JAK W MOIM OTOCZENIU LUDZIE SIĘ DO SIEBIE UŚMIECHAJĄ I SĄ DLA SIEBIE ŻYCZLIWI.

13. BARDZO LUBIĘ PSY I KONIE, CHOCIAŻ PRZEZ JAKIŚ CZAS MIAŁAM I CHYBA NADAL MAM ALERGIĘ NA SIERŚĆ PSÓW DLATEGO NIE MAM PSA ALE MIAŁAM M.IN. KUBĘ, BRUTUSA. MIAŁAM TEŻ DOGOTERAPIĘ, Z SUCZKĄ HUSKY O IMIENIU MILA, KTÓRA MIAŁA PRZEPIĘKNE OCZY I BYŁA SŁODKA. MIAŁAM RÓWNIEŻ HIPOTERAPIĘ Z PIĘKNYM CZARNYM KONIEM O IMIENIU KOŁCAM SAMA GO TAK OCHRZCIŁAM CHOCIAŻ NIE WIEM SKĄD MI TO PRZYSZŁO. NAJBARDZIEJ LUBIŁAM LEŻEĆ NA KONIU NA PLECACH Z RĘKAMI WYCIĄGNIĘTYMI DO TYŁU ORAZ GŁASKAĆ GO. BARDZO BYM CHCIAŁA MIEĆ JESZCZE HIPOTERAPIĘ, BO TO PO PROSU KOCHAM I NIE DA SIĘ TEGO ZAPOMNIEĆ.

14. LUBIĘ TEŻ PISAĆ WIERSZE. 5 MOICH WIERSZY ZOSTAŁO WYDANYCH.

julka18 : :

PIERWSZA PRÓBA PO WAKACJACH Komentarze (0)
07. września 2016 14:50:00
linkologia.pl spis.pl

DO SAMEGO KOŃCA NIE WIEDZIAŁYŚMY GDZIE SIĘ ODBĘDZIE NASZA PIERWSZA PRÓBA CHÓRU PO WAKACJACH, BO W SALI W KTÓREJ BYŁA DOTYCHCZAS W DALSZYM CIĄGU JEST REMONT. MUSIAŁYŚMY WIĘC IŚĆ DO SALKI NA PLEBANII A TAM SĄ  SCHODY…. WPROWADZIŁ MNIE TATA A PO PRÓBIE MUSIAŁA MNIE ZNIEŚĆ KOLEŻANKA MILENA, KTÓRA W OGÓLE NIE MA WPRAWY W ZJEŻDŻANIU WÓZKIEM PO SCHODACH, WIĘC BAŁAM SIĘ, ŻE MNIE ZGUBIĄ, ALE NA SZCZĘŚCIE SIĘ UDAŁO. PRÓBA PRZEBIEGŁA W MIŁEJ ATMOSFERZE, TYLKO OCZYWIŚCIE JEDNA Z CHÓRZYSTEK NIE DOŚĆ, ŻE SIĘ SPÓŹNIŁA TO JESZCZE NIC SIĘ JEJ NIE PODOBAŁO, ALE TAK JEST PRAWIE ZAWSZE. BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE ZNÓW ZACZĘŁYŚMY ŚPIEWAĆ I MAM ZAMIAR ŚPIEWAĆ W TYM ROKU PSALMY, BO JEST NAS BARDZO MAŁO DO ŚPIEWANIA PSALMÓW. WSZYSTKIE SIĘ BOJĄ A MI TO WYJDZIE TYLKO NA ZDROWIE. JULA.

julka18 : :

DNI JABŁONNY Komentarze (0)
04. września 2016 15:36:00
linkologia.pl spis.pl

DZISIAJ W NASZEJ WSI ODBYWA SIĘ FESTYN. JEST WIELE RÓŻNYCH ATRAKCJI. NA SCENIE WYSTĘPUJĄ ZESPOŁY I SOLIŚCI, ALE NIE TYLKO, BO CZYTANE SĄ RÓWNIEŻ KSIĄŻKI. JEST WIELE STOISK Z CIEKAWYMI RZECZAMI, NIEKTÓRE MOŻNA KUPIĆ, NIEKTÓRE SĄ ZA DARMO. MOŻNA TEŻ WZIĄĆ UDZIAŁ W LOTERII. DLA DZIECI JEST M.IN. MALOWANIE BUZI ORAZ KOLOROWE WARKOCZYKI DLA DZIEWCZYNEK. PO RAZ PIERWSZY BYŁO TEŻ STOISKO WOLONTARIATU. ZEBRAŁAM KILKA FANTÓW M.IN. BALONIKA, LIZAKA, OŁÓWEK I ZAKŁADKI DO KSIĄŻKI ORAZ WYGRANE W LOTERII FARBY. POGODA W SUMIE DOPISAŁA, POJADŁAM TEŻ POPCORNU WIĘC BYŁO FAJNIE :) POZDRAWIAM WAS JULA

julka18 : :