Archiwum - maja 2017

URODZIENY W DOMU Komentarze (0)
22. maja 2017 19:19:00
linkologia.pl spis.pl

PIĄTEK 12  MAJ

DO GODZINY 14 TEJ BYŁ SPOKOJNY CZAS A PÓŹNIAJ ROZPOCZĘŁO SIĘ PRZYGOTOWANIE BUFETU URODZINOWEGO.  NA  STOLE TEN BUFET  POMOGŁY MI PRZYGOTOWAĆ GOSIA I  CIOCIA TERENIA  ORAZ TATA, KTÓRY DOKUPIŁ PARE PRODUKTÓW . POTEM    BYŁO OCZEKIWANIE NA GOŚĆI,  ZACZELI SIĘ ZCHODZIĆ PRZED 18 00 DOSTAŁAM  KSIĄŻKI , PERFUMY ,  UBRANIA, KUBKI  ORAZ GUMKI DO  WŁOSÓW ,PLASTYCZNE RZECZY .BYŁA RÓWNIEŻ  MODLITWA , KTÓREJ BARDZO PRAGNĘŁAM A CZUŁE SERCE MAMY HANI JE ODCZYTAŁO  KORONKĄ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA  BYŁO TAK JAK TEGO PRAGNĘŁAM CHWAŁA TOBIE JEZU.  !!!!!!!!!!!!!!!

julka18 : :

urodziny w pracy Komentarze (0)
21. maja 2017 14:55:00
linkologia.pl spis.pl

CZWARTEK  11 MAJA

MIAŁAM URODZINY W PRACY BYŁY CUKIERKI I PTASIE MLECZKO  ORAZ CIASTO  DOSTAŁAM ŻEL DO MYCIA,  BYŁO FAJNIE . POTEM WYKĄPAŁAM SIĘ CZEKAŁAM NA ADONAI  A TAM NIESPODZIANKA TORT  CZEKOLADOWY  ORAZ ŻYCZNIA  CHWAŁA PANU!!!!

julka18 : :

URODZINY Komentarze (0)
21. maja 2017 14:52:00
linkologia.pl spis.pl

ŚRODA 10  MAJA.

 BYŁA MSZA W MOJĄ 30 TĄ ROCZNICĘ URODZIN.PRZYSZLI NA NIĄ  Z MOICH PRZYJACIÓŁ CI, KTÓRZY MOGLI.POPROSIŁAM MARIUSZA O SŁUŻBĘ PRZY OŁTARZU A MARTĘ O TO ,ŻEBY ZAŚPIEWAŁA PSALM ,ZROBIŁA TO PIĘKNIE.PO MSZY ROZDAŁAM ZAPROSZENIA ,BYŁY ŻYCZENIA I ODŚPIEWANO DLA MNIE STO LAT.

julka18 : :

WYJĄTKOWE WYDARZENIE. Komentarze (0)
20. maja 2017 11:45:00
linkologia.pl spis.pl

WYJĄTKOWE WYDARZENIE .

PO ŚWIĘTACH   OTRZYMALIŚMY  DRAMATYCZNY  TELEFON  ,W KTÓRYM CIOCIA TERESKA POWIADOMIŁA NAS , O TYM ,ŻE MAŁA KLARA PO PRZEBYTEJ OSPIE DOSTAŁA POWIKŁANIA OBRZĘK MÓZGU JEJ STAN BYŁ KRYTYCZNY ,BYŁA ZA NIĄ MSZA ŚW. Z RESZTĄ NIE JEDNA .JA NA PIERWSZEJ MSZY DOSTAŁAM OD PANA SŁOWO DO RODZICÓW KLARY ORAZ DO JEJ BABCI ,ŻE WYJDZIE Z TEGO TYLKO JEJ RODZICE I OBIE BABCIE POWINNY  IŚĆ DO SPOWIEDZI I ZACZĄĆ WIĘCEJ SIĘ MODLIĆ I ZAWIERZAĆ PANU JEZUSOWI A WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE .TAK WŁAŚNIE SIĘ STAŁO .NASTĄPIŁ CUD KLARA WYZDROWIAŁA A JEJ BABCIA SIĘ NAWRÓCIŁA. DZIĘKUJĘ ZA TEN CUD  BOGU. CHWAŁA PANU..

julka18 : :

SOBOTA 6 MAJA Komentarze (0)
19. maja 2017 16:35:00
linkologia.pl spis.pl

 

PIELGRZYMKA DO OBÓR

 

PIELGRZYKA DO  OBÓR  GDZIE POJECHAŁAM Z GOSIĄ I Z WIEŚKIEM  PROSIĆ MATKE BOŻĄ O PEŁNE  UZDROWINIE KLARY I O POZOSTANIE MAŁGOSI U MNIE ,BO BAŁAM SIĘ, ŻE JAK TATA PÓJDZIE NA EMERYTURĘ TO GOSIA ODEJDZIE OD DE MNIE .NAJBARDZIEJ[1] ZAPAMIĘTAŁAM DWA MOMENTY PO MSZY ŚWIĘTEJ BYŁO WYSTAWINIE SAKRMAMENTU I PANI DOZNAŁA ZASNIĘCIA  W DUCHU ŚWIĘTYM  LEŻAŁA TAK Z GODZINĘ  CZASU POTEM WSTAŁA  I ROZMAWIAŁA Z NAMI. POTEM PRZY BŁOGOSŁAWIEŃSTWIE OSOBY ZASYPIAŁY W DUCHU ŚWIĘTYM GOSIA TEŻ ZASNĘŁA MÓWI ŻE TO TAKI PARALIŻ  CAŁEGO CIAŁA   SIĘ CZUJE  BŁOGOŚĆ. OWOCE SĄ PODWUNJE  PEŁNE UZDROWINIE KLARY I GOSIA ZOSTAJE U  NAS  CHWAŁA CI PANE   JEZU !!!!!!!!!!!!!!julka18 : :