Najnowsze Wpisy

OWOCE PIELGRZYMKI Komentarze (0)
24. sierpnia 2017 23:45:00
linkologia.pl spis.pl

TO ŁASKA BLISKOŚCI PANA BOGA PRZY MOIM ZNAJOMYM  DZIEWCZYNA DLA TOMKA  CHWAŁA PANU                                                                                                !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

julka18 : :

PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ  Komentarze (0)
22. sierpnia 2017 23:47:00
linkologia.pl spis.pl

 

BYŁA DLA MNIE NIEZWYKŁA  Z  KILKU POWODÓW .ZWRACALIŚMY SIĘ DO SIEBIE PROSTYMI ZWROTAMI  JAK BRACIE, SIOSTRO.BYŁA MIĘDZY NAMI  OTWARTOŚĆ I SZCZEROŚĆ  LUDZIE KTÓRZY NAS MIJALI BYLI BARDZO OTWARCI.  GOŚCILI  NAS U SIEBIE  NA NOCLEGACH  I DAWALI NAM POSIŁK.I  TO MNIE BARDZO URZEKŁO,  LECZ NIE TYLKO TO PRZEŻYŁAM. LUDZIE Z KTÓRYMI  SZLIŚMY  RÓWNIEŻ BYLI DLA NAS  BARDZO UCZYNNI I POMOCNI . JEDNAK NIE TO JEST  ISTOTĄ TEJ DROGI . DLA MNIE OPRÓCZ TEGO CO NAPISAŁAM BYŁO WAŻNE, ŻEBY POGŁĘBIĆ WIĘZI  Z ANIĄ I Z MARIUSZEM,  KTÓRZY MNIE ZABRALI. I TO SIĘ UDAŁO. NIE MYŚLAŁAM ,ŻE TO TAK SZYBKO SIĘ STANIE, BO JUŻ TRZECIEGO DNIA,  KIEDY  TO  MARIUSZ MUSIAŁ MNIE UMYĆ, BO ANIĘ BOLAŁA  NOGA.  WIEM, ŻE TO  MARIUSZOWI  BYŁO NIE SWOJO , ALE JAK MU POWIEDZIAŁAM, ŻE SIĘ GO NIE KRĘPUJĘ TO MNIE DRUGI RAZ WYKĄPAŁB TAKA CHWILA BYŁA U DOROTKI  GDY  CHCIAŁAM  SIĘ ZAŁATWIĆ I MARIUSZ MI POMÓGŁ.   CZĘSTO REZYGNOWALI Z SIEBIE BYM JA MOGŁA BYĆ SZCZĘŚLIWA.  MARIUSZ MNIE  4 RAZY  MASOWAŁ UWIELBIŁAM TE CHWILE. TEŻ ROZMOWY Z ANIĄ DAŁY MI DUŻO  DZIĘKUJE WAM ZA TĄ PIELGRZYMKĘ .

MAM  TEŻ DWIE BRATNIE DUSZE KASIĘ I JUSTYNĘ  WIEM ŻE TE ZNAJOMOŚCI  BĘDĄ NA ZAWSZE.

julka18 : :

MOJA SŁUŻBA DLA INNYCH LUDZI. Komentarze (0)
22. sierpnia 2017 19:09:00
linkologia.pl spis.pl

 

ODKRYCIE TEJ SŁUŻBY  PRZYSZŁO DO MNIE 21 CZERWCA NA AGAPIE OAZOWEJ PO CZAS ZWYKŁEJ  ROZMOWY Z KAROLINĄ  DUCH  ŚWIĘTY MNIE  DAŁ MI TEN DAR I NAMASZCZENIE DO TEJ SŁUŻBY   PORUSZENIE DUCHA ŚWIĘTEGO BYŁA TAK CZYTA ZNAK JA W TEDY   MUSIAŁAM STANĄĆ W PRAWDZIE I W BOŻEJ  I A Ł T O R Y  T E C I  E BOGA  I POWIEDZIAŁA DO PANA PANIE BOŻE WYLEJ NA KAROLINĘ WSZYSTKIE DARY I ŁASKI  KTÓRYCH POTRZEBOWAŁA U KAROLINY BYŁA POPRAWA . JA  SŁUŻĘ TAM GDZIE WIDZĘ POTRZEBĘ TAKIEJ MODLITWY W S T A W I N I C Z E J ZA KOGOŚ DO TEJ PORY MIAŁAM OSIEM TAKICH MODLITW ZA INNYCH  Z RÓŻNY EFEKTEM

julka18 : :

MOJE WOLONTARIUSZKI Komentarze (0)
15. lipca 2017 14:25:00
linkologia.pl spis.pl

 

 W ROKU SZKOLNYM PRZYCHODZIŁY DO MNIE CZTERY MŁODE DZIEWCZYNKI  JAKO  WOLONTARIUSZKI.  W TRAKCIE JEDNEJ Z NASZYCH  ROZMÓW  CHCIAŁAM  POKAZAĆ IM I UCZULIĆ  NA PROBLEMY ICH ŚRODOWISKA   SZKOLNEGO. Z ROZMOWAMI  POMIĘDZY UCZNIAMI A NAUCZYCIELAMI  JEST  RÓŻNIE.  CZASAMI TRZEBA WESPRZEĆ TAKĄ MŁODZIEŻ.   MYŚLĘ , ŻE ZASIAŁAM W NICH ZIARENKO CZUJNOŚCI .BARDZO SIĘ CIESZĘ ,ŻE DO MNIE PRZYCHODZIŁY.

julka18 : :

BOŻE PORUSZENIE Komentarze (0)
14. lipca 2017 17:06:00
linkologia.pl spis.pl

WYSZŁO TAK PO PROSTU  ROZMOWA Z  KOLEGĄ ŁUKASZEM   Z ,KTÓRYM WCZEŚNIEJ NIE ROZMAWIALIŚMY  O WSZYSTKIM . BYŁO MI DANE POZNAĆ ŁUKASZA ,   JEST WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM DZIĘKUJE CI ZA TO , ŻE JESTEŚ MÓJ PRZYJACIELU  JULA.

julka18 : :