Najnowsze Wpisy

linkologia.pl spis.pl

DZIĘKI WSPÓŁPRACY KILKU INSTYTUCJI ORAZ WSPANIAŁYCH OSÓB OTRZYMAŁAM PODNOŚNIK, KTÓRY UMOŻLIWIA MOJEJ OPIEKUNCE GOSI PRZENOSZENIE MNIE Z WÓZKA NA WÓZEK I NA ŁÓŻKO. DOTYCHCZAS ROBIŁ TO ZAWSZE MÓJ TATA, DLATEGO CZĘSTO MUSIAŁAM WSTRZYMYWAĆ SWOJE POTRZEBY DO JEGO POWROTU DO DOMU. TERAZ JEST NAM DUŻO ŁATWIEJ I NIE MUSIMY JUŻ CZEKAĆ NA TATĘ. BARDZO SIĘ CIESZĘ I SKŁADAM OGROMNE PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W SPREZENTOWANIE MI TEGO JAKŻE WAŻNEGO DLA MNIE SPRZĘTU.

julka18 : :

ZABAWA NOWOROCZNA 2017 Komentarze (0)
08. stycznia 2017 14:38:00
linkologia.pl spis.pl

W TYM ROKU BYŁO WIĘCEJ OSÓB NIŻ W ZESZŁYM. BYŁA TEŻ NOWA ATRAKCJA – PYSZNY TORT, KTÓRY OTRZYMALIŚMY W PREZENCIE OD TPD ZĄBKI. POZA TORTEM BYŁ OCZYWIŚCIE INNY POCZĘSTUNEK – KAWA, HERBATA, CIASTA, MANDARYNKI ITP. BYŁA FAJNA MUZYKA ACZKOLWIEK BARDZO GŁOŚNA. MY OSOBIŚCIE ŚWIĘTOWALIŚMY Z KINGĄ 4 ROCZNICĘ POZNANIA I 3 Z MICHAŁEM. MOI PRZYJACIELE OTRZYMALI ODE MNIE DEDYKACJĘ, BYŁ TO UTWÓR ZESPOŁU KANCELARIA PT. „ZABIORĘ CIĘ”. BARDZO SIĘ PRZY TYM WZRUSZYŁAM, AŻ SIĘ POPŁAKAŁAM. NA DŁUGO TEN MOMENT ZAPADNIE MI W PAMIĘCI. ZA ROK MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIEMY WSPÓLNIE ŚWIĘTOWAĆ W CZWÓRKĘ.

julka18 : :

SOBOTA 24 GRUDNIA Komentarze (0)
30. grudnia 2016 10:39:00
linkologia.pl spis.pl

TO DZIEŃ WIGILII. WSZTKO BYŁOBY DOBRZE LECZ MATEUSZ MIAŁ GORSZY CZAS I  PŁAKŁ.  DOSTAŁAM TAKIE PRAKTYCZNE PREZENTY  JAK KOSMETYKI,  BLUSKĘ, SZALIK,  KURTKĘ,  SKARPETKI,  SZCZOTKĘ DO WŁOSÓW I SZAMPON. BYŁO FAJNIE ROBIŁAM TEŻ KARTY DLA PRZYJACIÓŁ BO DLA RODZIENY MIAŁAM Z POPRZDNICH LAT. CHWAŁA PANU!

julka18 : :

PONIEDZIIAŁEK 26 GRUDNIA Komentarze (0)
27. grudnia 2016 14:17:00
linkologia.pl spis.pl

 

TO DZIEŃ  KIEDY TO PAN BÓG  POWOŁAŁ MNIE DO SŁUŻBY JEMU W SCHOLI DZICIĘCEJ PRZEZ DWA LATA A POTEM CHÓREK MŁODZIEŻOWY, GDZIE POSŁUGUJE JUŻ LAT 11. OD OKOŁO  4  LAT OPRÓCZ ŚPIEWÓW DOSZŁA GRA NA TAMBURYNKU,  ŚPIEWAM PSALMY,  JAK NIE MA CHĘTNEJ OSOBY.   BARDZO TO KOCHAM  CHOCIAŻ BYWAJĄ RÓWNIEŻ WPADKI . DZIĘKUJE  WAM DZEWCZYNY ZA TE 11 LAT.  JESTEM SZCZĘŚLIWA, ŻE MOGĘ PANU SŁUŻYĆ NA JEGO CHWAŁĘ ŁĄCZNIE 13  LAT.

julka18 : :

27 GRUDNIA Komentarze (0)
27. grudnia 2016 14:14:00
linkologia.pl spis.pl

NORMALNY DZIEŃ, ĆWICZENIA,  KĄPIEL, CZAS Z GOSIĄ I JEJ MĘŻEM, KTÓRY PRZYSZEDŁ BY POROBIĆ TAKIE DROBNE RZECZY. NASTĘPNIE  ADONAI  TAM  MODLITWA I DZIELENIE SIĘ TYM JAK SPĘDZILIŚMY ŚWIĘTA ORAZ SŁUCHANIE LISTÓW.

julka18 : :

ich | mirok3 | wnetrzedomu | buzaczek | akrabada | Mailing