Najnowsze Wpisy

PLENER MALARSKI LEGIONOWO Komentarze (1)
28. października 2014 11:28:00
linkologia.pl spis.pl

BYŁ TO PLENER MALARSKI W RATUSZU W LEGIONOWIE. BYŁ ON ORGANIZOWANY PODCZAS TRZECICH DNI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. TEMATYKA PRAC BYŁA DOWOLNA, LECZ BYŁ OGRANICZONY CZAS. ALE Z POMOCĄ MOICH PRZYJACIÓŁ, JAKOŚ DAŁAM RADĘ.

julka18 : :

historia o powstaniu moich wierszy Komentarze (0)
23. października 2014 20:32:00
linkologia.pl spis.pl

Była to bardzo zabawna historia wbrew pozorom, bo były w nią zaangażowane wszystkie osoby, które miały jakikolwiek kontakt z pisaniem wierszy i wielu moich znajomych, którzy byli moimi rękoma. Pierwszą część wierszy o przyrodzie nazwałam "natura przyrody'' a pisałam ją z moją koleżaką Adą, która wcześniej niż ja wydała tomik wierszy. Jakoś nam to poszło, można powiedzieć, że jak po maśle. Problem pojawił się przy części ekologicznej, bo po pierwsze to ja nie wiedziałam z czym ta ekologia się tak naprawdę wiąże, a po drugie Ada nie mogła do mnie dotrzeć. Dlatego wiersze "ekologiczne" wymyślali wszyscy, którzy mogli, najmniej ja a najwięcej moja mama. I jeszcze termin mnie gonił, bo czekałam na Adę do oststniego momentu. Dlatego miałam pietra, jak zanosiłam Pani wszystkie wiersze, które wymysliłam. Serce miałam pod gardłem, bo się bałam, że pani ich nie przyjmie. Moje obawy okazały się bezpodstawne, bo Pani je poprawiła i wszystkie 11 przyjęła. I stworzyła się notatka z humorem i trochę zabawnymi przebojami z mojego życia. To jestem cała ja. Kolejną notatkę o innej tematyce mam nadzieję umieścić we wtorek. Jeszcze się zastanowiię , o czym ona ma być. Pozdrawiam. Julka

julka18 : :

muzyka Komentarze (0)
04. września 2014 20:12:00
linkologia.pl spis.pl

Muzyka towarzyszy mi od początku mojego życia. Muzyka z radia, z telewizji lub z plyt zawsze łagodzila moje negatywne nastroje. Od dziewięciu lat udzielam się w chórze kościelnym, najpierw był to chórek dziecięcy przez dwa lata a teraz chór młodzieżowy, w którym śpiewam i gram na tamburynku. Gdyby nie bylo muzyki, to moje życie byloby puste i smutne. Czasami śpiewam psalmy, sprawia mi to wiele radości i satysfakcji. Może kiedyś uda mi sie wrzucić jakieś nagranie z próby.

julka18 : :

MOJA PSYCHOLOGIA Komentarze (0)
04. września 2014 20:00:00
linkologia.pl spis.pl

DROGA DO MOJEGO POWOŁANIA ZACZĘŁA SIE MIĘDZY TRZECIĄ A CZWARTĄ KLASĄ SZKOŁY PODSTAWOWEJ . W CZWARTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ PRZYCHODZIŁA DO MNIE NA NAUCZANIE INDYWIDUALNE CIOCIA MONIKA I OPOWIADAŁA MI CO SIĘ DZIEJE W SZKOLE. ZACZĘŁA SIĘ SKARŻYĆ NA MOJĄ KOLEŻANKĘ, KTÓRA MIAŁA TRZYMAĆ DIETĘ A JADŁA NIEPRZEBRANE ILOŚCI. JA PO WYSŁUCHANIU TEGO PO RAZ CZWARTY, ZADAŁAM CIOCI MONICE PYTANIE "CIOCIU CZY TO JEST TWOJE ŻYCIE, CZY JEJ"? CIOCIA MI NA TO ODPOWIEDZIAŁA "JEJ". JA NA TO ODPOWIEDZIAŁAM "CIOCIU ODPUŚĆ SOBIE I TAK JEJ NIE POMOŻESZ, JEŚLI ONA NIE BEDZIE TEGO CHCIAŁA". GDY ZACZĘŁAM DOJEŻDŻAĆ DO SZKOŁY I WIDZIAŁAM, ŻE CIOCIA MONIKA SOBIE ODPUSZCZA, TO DO MOJEGO SERCA ZAPUKAŁO POWOŁANIE DO PSYCHOLOGII, KTÓRE DO TEJ PORY NA MIARĘ SWOICH MOŻLIWOŚCI STARAM SIĘ REALIZOWAĆ.

julka18 : : psychologia to moje powolanie

malarstwo Komentarze (0)
21. sierpnia 2014 20:06:00
linkologia.pl spis.pl

Malowałam już od dzieciństwa, ale to były takie tam gryzmoły. Teraz moje prace są przemyślane. Jestem typem malarza, który maluje dla ludzi a nie dla siebie. Dlatego moje prace wędrują do znajomych i rodziny. Jak mi się uda to kolejnym razem wkleję zdjęcie którejś z moich prac.

julka18 : : rysunki

Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Ksiega gości

Księga gości

Kategorie postow

Brak kategorii

better-than-candies | kundzia-f | gosi | teoeq8k | seekingthesame | Mailing