Najnowsze Wpisy

MOJA PRACA Komentarze (0)
11. grudnia 2014 19:52:00
linkologia.pl spis.pl

UCZĘSZCZAM NA WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ DO LEGIONOWA. NA POCZĄTKU BYŁO TAK SOBIE, NO BO WIADOMO OKRES PRÓBNY. A OD WRZEŚNIA ZACZĘŁO SIĘ ZMIENIAĆ NA MOJĄ KORZYŚĆ BO PANI RÓŻA WE MNIE UWIERZYŁA I DAJE MI RÓŻNORODNE PRACE DO WYKONYWANIA. NAJCZĘŚCIEJ SĄ TO PRACE MALOWANE KREDKAMI ALE TEŻ POJAWIAJĄ SIĘ PRACE MALOWANE FARBAMI. JEDNĄ Z TAKICH PRAC MALOWANYCH FARBAMI JEST BOMBKA NA PŁÓTNIE, KTÓRĄ POSTARAM SIĘ DOKLEIĆ DO TEJ NOTATKI. A DRUGĄ PRACĄ, Z KTÓREJ JESTEM NIEZMIERNIE DUMNA SĄ TO DZWONECZKI NA RÓŻOWYM TLE. WYKONANIE TEJ PRACY ZAJĘŁO MI NIECAŁE DWA DNI WIĘC TERAZ JUŻ TEMPO WYKONYWANIA MOICH PRAC JEST BARDZO SZYBKIE JAK NA MOJE MOŻLIWOŚCI. OCZYWIŚCIE NIERAZ SIĘ UBRUDZĘ TAK, ŻE DOMYĆ SIĘ NIE MOGĘ, ZWŁASZCZA PO FARBACH, ALE SPRAWIA MI TO NAJWIĘCEJ FRAJDY I RADOŚCI NO I OCZYWIŚCIE DUMY JAK PANI RÓŻA CHWALI MNIE DO KAŻDEGO KTO PRZYCHODZI DO PRACY I Z TEGO SIĘ CIESZĘ NAJBARDZIEJ. A JEŻELI CHODZI O MOJĄ GRUPĘ, MOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW, TO MAM W GRUPIE GABRYSIĘ, KTÓRA MA WSZECHSTRONNE ZDOLNOŚCI I NIE MA CHYBA TAKIEJ RZECZY KTÓREJ BY NIE POTRAFIŁA ZROBIĆ. JEST ANIA, KTÓRA SZYDEŁKUJE, TERAZ AKURAT ROBI SUKIENKĘ DO CHRZTU DLA DZIEWCZYNKI. NO I MAMY  WOJTKA I KRZYSIA.   CIESZYMY, ŻE  MAMY PANIĄ RÓŻĘ JAKO INSTRUKTORKĘ.

julka18 : :

MAGICZNY WÓZEK Komentarze (0)
25. listopada 2014 14:05:00
linkologia.pl spis.pl

OTRZYMAŁAM WYMARZONY  WÓZEK, KTÓRY SAM JEŹDZI I UMOŻLIWI MI SAMODZIELNE PORUSZANIE SIĘ. JEST DŁUGI I TO SKUTKUJE TYM, ŻE NIE SIĘGAM DO JOYSTICK’A I MUSZĘ UWAŻAĆ NA ZAKRĘTACH ŻEBY NIE ROZWALIĆ SOBIE PODPÓRKI POD NOGI ALE BARDZO SIĘ Z NIEGO CIESZĘ.

julka18 : :

MARZENIA WARTO MIEĆ Komentarze (0)
20. listopada 2014 19:01:00
linkologia.pl spis.pl

MARZENIA SĄ PO TO BY JE SPEŁNIAĆ I REALIZOWAĆ. CZĘSTE TEŻ WYZNACZAJĄ NAM ONE CELE DO KTÓRYCH DĄŻYMY. JA OBECNIE MAM 4 TAKIE MARZENIA, KTÓRE CHCIAŁABYM ZREALIZOWAĆ A SA TO:

1. ZNALEZIENIE SOBIE NAUCZYCIELA MALARSTWA, KTÓRY POKAŻE MI RÓŻNE TECHNIKI I STYLE W MALARSTWIE

2. WYSTAWA MOICH PRAC AUTORSKICH A PO NIEJ AUKCJA NA FUNDACJĘ KAWAŁEK NIEBA

3. DOSTANIE SIĘ GDZIEŚ NA PRAKTYKĘ PSYCHOLOGICZNĄ, ŻEBY ZDOBYĆ WIĘKSZE DOŚWIADCZENIE NIŻ TO Z KSIĄŻEK ALE JESZCZE NIE WIEM GDZIE TO MA BYĆ

4. WYDANIE MOICH WIERSZY I OPOWIADAŃ I WIECZÓR AUTORSKI, KTÓRY CHCIAŁABYM ŻEBY POPROWADZIŁA ILONA, MAM NADZIEJĘ, ŻE SIĘ ZGODZI.

julka18 : :

OBECNE PRZYJAŹNIE Komentarze (0)
15. listopada 2014 15:46:00
linkologia.pl spis.pl

OBECNIE MAM 4 PRZYJACIÓL NA KTÓRYCH W KAŻDEJ CHWILI MOGĘ LICZYĆ. SĄ TO KINGA,  MICHAŁ, ALA I WIOLA. JEST TO MOJA NIEZAWODNA CZWÓRKA, KTÓRZY JAKO MOI STRAŻNICY, KIEDY TYLKO MAJĄ CZAS I MOGĄ, TO STARAJĄ MI SIĘ POMAGAĆ W REALIZACJI MOICH PLANÓW. .ALĘ POZNAŁAM JAKIEŚ CZTERY LATA TEMU. JEST TO W TEJ CHWILI 19 LETNIA DZIEWCZYNA, KTÓRĄ POZNAŁAM PRZEZ KOLEŻANKĘ JEJ MAMY. PAMIĘTAM, ŻE JAK BYA U MNIE PIERWSZY RAZ, BYŁA BARDZO PRZESTRASZONA I NIE WIEDZIAŁA CO MA POWIEDZIEĆ. JEDNYM SŁOWEM BAŁA SIĘ MNIE, ALE JEJ OBAWY PO DRUGIM SPOTKANIU ZNIKNĘŁY. ZACZĘŁA SIĘ CORAZ BARDZIEJ OTWIERAĆ. NASZA PRZYJAŹŃ TRWA DALEJ. KINGĘ POZNAŁAM PRAWIE DWA LATA TEMU. DOKŁADNIE 16 STYCZNIA 2013 ROKU. PRZYSZŁA OFICJALNIE Z URZĘDU UDZIELIĆ MI POMOCY, A ZOSTAŁA MOJĄ PRZYJACIÓŁKĄ. JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA Z TEJ PRZYJAŹNI, BO DZIĘKI KINDZE POZNAŁAM MICHAŁA I WIOLĘ. MICHAŁ JEST BARDZO CZĘSTO MOIMI RĘKOMA I NOGAMI, ZWŁASZCZA W TRAKCIE NASZYCH WYPADÓW W MIASTO (GŁÓWNIE DO LEGIONOWA  NA ZAKUPY, DO MCDONALDA, NA KIERMASZ ETC). PO MICHALE POJAWIŁA SIE WIOLA, KTÓRA JAK TO ZWYKLE W MOIM ŻYCIU BYWAŁO, POJAWIŁA SIĘ W MOMENCIE, KIEDY ZŁAPAŁAM DOŁA. I TERAZ WŁAŚNIE POMAGA MI I WIEM, ŻE ZAWSZE MOGĘ NA NIĄ LICZYĆ. BARDZO JESTEM SZCZĘŚLIWA, ŻE ICH MAM.

julka18 : :

łąka Komentarze (0)
15. listopada 2014 15:22:00
linkologia.pl spis.pl

TO MOJA PRACA, KTÓRA POWSTAŁA MOIMI PALCAMI U LEWEJ RĘKI, TO BYŁA PRAWDZIWA FRAJDA!

julka18 : :